– Kilku złodziei ukradło między innymi kilka zestawów słuchawek i inne rzeczy. Kasjerki, pracownice Biedronki same musiały walczyć ze złodziejami, pobiegły za uciekającymi złodziejami, jednego z nich złapały. Klienci pomogli złodzieja przytrzymać do przyjazdu policji – na jednym z forów opisuje świadek kradzieży w Radziejowicach.

Zatrzymanym okazał się 20-letni żyrardowianin. On też miał uderzyć powstrzymującą go kasjerkę. Świadek zdarzenia był oburzony brakiem ochrony w dużym markecie, zwłaszcza że w okresie przedświątecznym nasilają się kradzieże.

– W dniu 13 grudnia o 19.28 policjanci otrzymali informację o ujęciu mężczyzny, który miał dokonać kradzieży w sklepie na terenie Radziejowic. Patrol policji na miejscu zatrzymał 20-letniego żyrardowianina, który został przesłuchany w charakterze osoby, co do której istnieje uzasadniona podstawa do sporządzenia przeciwko niej wniosku o ukaranie (wykroczenie) – informuje st. asp. Agnieszka Ciereszko, z Komendy powiatowej Policji w Żyrardowie.

Złodzieje za nic mają cudzą własność, ale i też atmosferę świąt. Dla nich to okres żniw. Wykorzystują tłok w markecie, a także nieuwagę zabieganych klientów, którzy na dodatek w tym okresie chodzą z grubszym portfelem.

– Od początku grudnia odnotowaliśmy 70 interwencji związanych z kradzieżami. W listopadzie 2018 interwencji związanych z kradzieżami było 52 – dodaje Ciereszko.

wsz

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.1408 sekundy