Żyrardowianka zapisała się 17 lipca w historii nowego Widzewa. Zespł Daniela Jędrzejewskiego był pierwszym oficjalnym rywalem drużyny, ktra powstała po upadku Widzewa Sylwestra Cacka. RTS to spotkanie wygrał 2:1. Mimo porażki, gra Żyrardowianki była obiecująca. Trener Daniel Jędrzejewski buduje ciekawy zespł! Żyrardowianka objęła prowadzenie w 13 minucie. Ładną akcję całego zespołu wykończył 20-letni napastnik Bartłomiej Książek. Ten były zawodnik Oskara Przysucha jest testowany przez Żyrardowiankę. W Łodzi pokazał się z dobrej strony. Żyrardowianka do przerwy prowadziła 1:0. Wyrwnanie dał RTS Michał Czaplaski, ktry popisał się kapitalnym uderzeniem zza pola karnego. Druga bramka dla Widzewa była ,,prezentem'' od żyrardowskich defensorw. W meczu z Widzewem, w drużynie Daniela Jędrzejewskiego zagrało w sumie siedmiu testowanych piłkarzy. Ich grze przyglądał się z kolei Michał Buchowicz. Były zawodnik Unii Skierniewice, Mazovii Rawa Mazowiecka, a ostatnio Zjednoczonych Strykw ma zagrać w kolejnym sparingu Żyrardowianki. Meczu zaplanowany jest już dziś (w sobotę, 18 lipca) w Rawie Mazowieckiej. Początek spotkania z Mazovią zaplanowano na godzinę 11. Tekst i fot. Tomasz Imiński RTS Widzew Łdź - Żyrardowianka Żyrardw 2:1 (0:1). Gole: 0:1 Bartłomiej Książek (13), 1:1 Michał Czaplarski (49), 2:1 bramka samobjcza (56).

Żyrardowianka zapisała się 17 lipca w historii nowego Widzewa. Zespół Daniela Jędrzejewskiego był pierwszym oficjalnym rywalem drużyny, która powstała po upadku Widzewa Sylwestra Cacka. RTS to spotkanie wygrał 2:1. Mimo porażki, gra Żyrardowianki była obiecująca. Trener Daniel Jędrzejewski buduje ciekawy zespół!

Żyrardowianka objęła prowadzenie w 13 minucie. Ładną akcję całego zespołu wykończył 20-letni napastnik Bartłomiej Książek. Ten były zawodnik Oskara Przysucha jest testowany przez Żyrardowiankę. W Łodzi pokazał się z dobrej strony.

Żyrardowianka do przerwy prowadziła 1:0. Wyrównanie dał RTS Michał Czaplaski, który popisał się kapitalnym uderzeniem zza pola karnego. Druga bramka dla Widzewa była ,,prezentem'' od żyrardowskich defensorów.

W meczu z Widzewem, w drużynie Daniela Jędrzejewskiego zagrało w sumie siedmiu testowanych piłkarzy. Ich grze przyglądał się z kolei Michał Buchowicz. Były zawodnik Unii Skierniewice, Mazovii Rawa Mazowiecka, a ostatnio Zjednoczonych Stryków ma zagrać w kolejnym sparingu Żyrardowianki. Meczu zaplanowany jest już dziś (w sobotę, 18 lipca) w Rawie Mazowieckiej. Początek spotkania z Mazovią zaplanowano na godzinę 11. Tekst i fot. Tomasz Imiński

RTS Widzew Łódź - Żyrardowianka Żyrardów 2:1 (0:1).

Gole: 0:1 Bartłomiej Książek (13), 1:1 Michał Czaplarski (49), 2:1 bramka samobójcza (56).