Najpierw spłonął samochód na ul. Chopina. Teraz pożar przy u. Legionów Polskich. Tym razem mogło dojść do tragedii. Zapobiegła jej szybka reakcja strażaków.

– Na miejsce zostali wezwani policjanci, gdyż jest to już drugi pożar pojazdu w ostatnim tygodniu w tym rejonie miasta, który powstał prawdopodobnie na skutek celowego podpalenia – informuje Piotr Grzelecki, oficer prasowy KP PSP w Żyrardowie.

We wtorek (19.03.) około godziny 20 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze auta w Żyrardowie przy ul. Legionów Polskich. W chwili dojazdu na miejsce strażaków pożarem objęte było całe wnętrze osobówki, Kia. Co gorsza, pojazd był zaparkowany przy ścianie budynku wielorodzinnego. Piotr Grzelecki podkreśla, że dzięki szybkim działaniom ugaszono pożar,co zapobiegło ewentualnemu przeniesieniu ognia na budynek. Auto przekazali protokołem właścicielowi. W niespełna godzinnych działaniach brało udział pięciu strażaków z JRG Żyrardów.

To drugi pożar auta w tej okolicy. Tydzień wcześniej prawdopodobnie do podpalenia samochodu ciężarowego doszło na ul. Chopina w Żyrardowie. Zgłoszenie strażacy otrzymali w czwartek (14.03.) ok. godz. 17.30. Pożarem objęta była kabina kierowcy i komora silnika. 15 strażaków z JRG Żyrardów i OSP Żyrardów szybko opanowało sytuację. Ugaszony pojazd przekazali żonie właściciela.

Więcej w najbliższym wydaniu "Głosu Żyrardowa i Okolicy".

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 19

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 6
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 7
  WKURZAJĄCY
 • 3
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3392 sekundy