Piękne sylwetki kulturystów, popisy siły w trójboju atletycznym, sztuki walki. A obok lubiących inne doznania – strefa motoryzacyjna. Aqua Fit Festiwal to szczególne wydarzenie i niezwykli ludzie.

Podczas festiwalu można było się zainspirować. Znaleźć formę aktywności dla siebie. Nie tylko popatrzeć, ale też trochę przelać potu. Panie np. mogły skorzystać z treningu zumby, czy twerku prowadzonego przez Ulę Zaniewską.

Ula Zaniewska, instruktorka tańca z Żyrardowa prowadzi grupę dziewczyn tańczących styl, który kojarzy się głównie z hiphopowym teledyskami. Tymczasem Ula na swoich zajęciach pomaga odkrywać kobiecość. Okazuje się, że twerk i psychologia ma dużo wspólnego. Wyjaśniła to nam podczas Auqa Fit Festiwalu w Żyrardowie.

Ale… Konkurencją, która chyba przyciągnęła największą publikę był konkurs burgerożerców.

– Jaką taktykę obiorą zawodnicy? Najpierw buła potem mięso? Czy odwrotnie – relacjonował Tomasz Srebrnik, który podczas tegorocznego festiwalu sędziował.

– W listopadzie 2015 roku poszłam pierwszy raz na siłownię – wyznała nam rok temu Izabela Golbert-Dąbrowska z Żyrardowa. Pisaliśmy o niej wówczas, gdyż jako debiutantka w Mistrzostwach Polski WPF w Radomiu zdobyła złoto, kilka dni później w Paryżu została wicemistrzem Europy. W pracy koleżanki, jak i ona manicurzystki, złożyły się na bukiet kwiatów. Jej przykład może dać motywacyjnego kopa. Pomagała organizatorom Auqa Fit Festiwalu w Żyrardowie.

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3818 sekundy