ZS nr 3 otworzył drzwi

Lemoniada i hiszpańskie churrosy, popcorn, kawa, ciasto i koktajle. Tak Zespół Szkół nr 3 w Wiskitkach witał gości na Pikniku Rekrutacyjno-Edukacyjnym, który odbył się w ostatnią sobotę. Przyszli uczniowie i ich rodzice mogli zajrzeć do większości sal lekcyjnych i w niektórych zajęciach wziąć udział, przyjrzeć się też uczniom, którzy już zdobyli pewne umiejętności.

W pracowni hotelarskiej pod okiem nauczyciela Marleny Jasiak-Frydrych można było skosztować kawy i ciasta oraz zobaczyć jak powstają wspaniałe dekoracje z owoców w wykonaniu uczennicy Karoliny Tokarz.
Nauczyciele przedmiotów zawodowych informatycznych czekali na odwiedzających w pracowniach informatycznych udzielając odpowiedzi na nurtujące pytania przyszłych informatyków oraz prezentowali czym zajmują się uczniowie podczas zajęć z przedmiotów zawodowych w Technikum Informatycznym, w pracowni języka angielskiego można było zagrać w różnojęzyczne gry planszowe i zrobić sobie selfie na tle angielskiej budki telefonicznej, nauczycielka języka hiszpańskiego Anna Budny przygotowała stoisko z churrosami, które Hiszpanie zjadają na śniadanie oraz lemoniadę. W hali sportowej można było spróbować swoich sił w mini konkurencjach sportowych ale przede wszystkim porozmawiać z nauczycielami wychowania fizycznego oraz z reprezentacją klasy siatkarskiej. Prócz tego zaprezentowano zaprojektowane, skonstruowane i oprogramowane przez uczniów, wizażystki zaprezentowały nowe trendy w makijażu i stylizacji. Uczniowie mieli też szansę zapytać o szkołę, system kształcenia i nauczycieli starszych kolegów. Piknikowi towarzyszył koncert „Piosenki z kadru” w wykonaniu uczniów wiskickich szkół pod kierunkiem i z akompaniamentem Jacka Chmielewskiego.

W części oficjalnej uroczystości wzięły udział władze gminy i powiatu, które zachęcają gimnazjalistów do wyboru szkół w powiecie żyrardowskim.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Konferencja Frusto w Sadzie

Walczą o głosy mieszkańców i pieniądze z...

Wciąż są wolne miejsca w przedszkolach

Wakacje z biblioteką

Po paszport do Pruszkowa lub Skierniewic

Sprawdzą, jak mieszkańcy pozbywają się...

Młodzi, zdolni, kreatywni

Półkolonie z WOPR

Liczą na tańszy prąd dla gminy