Sprawdź listę adresów komisji.

Obwód nr 1 – Osiedlowy Dom Kultury, ul. Ks. Ottona Wittenberga 5

Agnieszki Tomaszewskiej, Akacjowa, Andrzeja Struga strona parzysta od nr 6 do nr 46b i strona nieparzysta od nr 7 do nr 19, Bajkowa, Bydgoska, Daleka, Edmunda Orlika, Falista, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Jeżynowa, Krzywa, Kubusia Puchatka, Lipowa, Łowicka, Łużycka, Młyńska, Mokra, Olsztyńska, Piastowska, Pomorska, Poznańska, Promienna, Rzeczna, Słoneczna strona parzysta od nr 6 do końca i strona nieparzysta od nr 1 do końca, Stefana Żeromskiego strona nieparzysta od nr 13 do końca i strona parzysta od nr 16 do końca, Sucha, Szarych Szeregów strona parzysta od nr 6 do nr 32, Szczecińska, Świerkowa, Toruńska, Wiatraczna, Wodna, Wypoczynkowa strona parzysta od nr 78 do końca i strona nieparzysta od nr 9 do końca

Obwód nr 2 – Miejskie Przedszkole nr 6, ul. Szarych Szeregów 5

Andrzeja Struga strona nieparzysta od 1 do 5 i nr 4, Ks. Stanisława Konarskiego strona parzysta od nr 4 do końca, Legionów Polskich strona nieparzysta od nr 71 do nr 73 i strona parzysta od nr 72 do nr 76, Słoneczna strona parzysta od nr 2 do nr 4, Szarych Szeregów nr 3, nr 5 i strona parzysta od nr 2a do nr 4b

Obwód nr 3 – Hala Sportowa, ul. Fryderyka Chopina 1

Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 48 do nr 60, Farbiarska, Ks. Ottona Wittenberga, Ks. Stanisława Konarskiego strona parzysta od nr 2a do nr 2d, Legionów Polskich strona parzysta od nr 58 do nr 70 i strona nieparzysta od nr 63 do nr 69, Parkowa, Stefana Żeromskiego strona parzysta od nr 2 do nr 14 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, Szarych Szeregów nr 1

Obwód nr 4 – Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Franklina Roosevelta 2

Borówkowa, Dębowa strona parzysta od nr 28 do końca i strona nieparzysta od nr 39 do końca, Franklina Roosevelta strona nieparzysta od nr 5 do końca i nr 6, Gen. Stanisława Sosabowskiego strona nieparzysta od nr 21a do nr 23 i strona parzysta od nr 22a do nr 34, Gen Władysława Sikorskiego strona nieparzysta od nr 19 do nr 27 i strona parzysta od nr 16 do nr 28m, Ks. Stanisława Konarskiego numery nieparzyste od nr 1 do nr 3, Malinowa, Marii Skłodowskiej-Curie strona parzysta od nr 14 do nr 24 i strona nieparzysta od nr 17a do nr 27a, Mostowa strona nieparzysta od nr 13 do końca i strona parzysta od nr 18 do końca, Poziomkowa, Wrzosowa, Wypoczynkowa strona parzysta od nr 62 do nr 76 i strona nieparzysta od nr 3 do nr 7

Obwód nr 5 - Zespół Szkół nr 2, ul. Legionów Polskich 54/56

11 Listopada strona parzysta od nr 2 do nr 34 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 19, Dębowa strona parzysta od nr 2 do nr 26 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 37, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Stanisława Sosabowskiego strona nieparzysta od nr 1a do nr 19 i strona parzysta od nr 2a do nr 18b, Gen. Władysława Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 17 i strona parzysta od nr 2 do nr 14, Kętrzyńska, Kutnowska, Marii Skłodowskiej Curie strona parzysta od nr 2 do nr 12 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 15a, Mostowa nr 9/11, Radziwiłłowska strona parzysta od nr 34 do końca, Różana, Stefanii Sempołowskiej, Władysława Dzikiewicza, Wypoczynkowa strona parzysta od nr 2 do nr 60 i nr 1

Obwód nr 6 – Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Radziwiłłowska 16

11 Listopada strona nieparzysta od nr 21 do nr 25 i strona parzysta od nr 36 do nr 48, Aleja Niepodległości, Bolesława Limanowskiego strona nieparzysta od nr 51 do nr 57, Ciasna, Franklina Roosevelta strona parzysta od nr 2 do nr 4, Fryderyka Chopina, Gen. Józefa Zajączka, Gen. Józefa Sowińskiego, Ks. Stanisława Brzóski, Legionów Polskich strona nieparzysta od nr 11 do nr 61 i strona parzysta od nr 14 do nr 56, Mostowa strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 16, Radziwiłłowska strona parzysta od nr 8 do nr 32, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Stefana Okrzei strona parzysta od nr 56 do końca i strona nieparzysta od nr 55 do końca, Wierzbowa, Żabia

Obwód nr 7 – Miejski Ogród Jordanowski, ul. Wł. Reymonta 13

Adama Mickiewicza numery parzyste, Browarna, Cieszyńska, Cypriana Kamila Norwida, Dolnośląska, Emilii Plater, Gen. Józefa Bema, Jana Długosza, Jeleniogórska, Kanałowa, Krakowska, Krzysztofa Kolumba, Ks. Piotra Skargi, Leona Wasilewskiego, Letnia, Mieczysławowska, Nizinna, Noworadziejowska, Opolska, Radziejowska, Rolna, Skierniewicka, Słowiańska, Sosnowa, Św. Jana, Traugutta, Wesoły Zaułek, Wiosenna, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wrocławska, Ziołowa, Zygmunta Krasińskiego, Żniwna

Obwód nr 8 – Miejskie Przedszkole nr 9, Plac Jana Pawła II 6

1 Maja strona parzysta od nr 2 do nr 34 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 27, Aleje Partyzantów strona nieparzysta od nr 1 do nr 9d, Bankowa, Borucha Szulmana strona parzysta od nr 2 do nr 12 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 13, Cicha, Gabriela Narutowicza strona nieparzysta od nr 1 do nr 13 i strona parzysta od nr 2 do nr 8, Henryka hr. Łubieńskiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Dekerta, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Polskiej Organizacji Wojskowej, Radziwiłłowska strona nieparzysta od nr 1 do nr 5 i strona parzysta od nr 2 do nr 6, Romualda Mielczarskiego, Stefana Okrzei strona parzysta od nr 8 do nr 54b i strona nieparzysta od nr 5 do nr 53d, Waleriana Łukasińskiego strona parzysta od nr 2 do nr 14 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 5

Obwód nr 9 – Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Gabriela Narutowicza 35

1 Maja strona parzysta od nr 36 do nr 68 i strona nieparzysta od nr 29 do nr 43b, Aleje Partyzantów strona nieparzysta od nr 11 do nr 15, Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 28 do nr 40c i strona nieparzysta od nr 31 do nr 49b, Borucha Szulmana strona parzysta od nr 14 do nr 24 i strona nieparzysta od nr 15 do nr 23, Gabriela Narutowicza strona parzysta od nr 10 do końca i strona nieparzysta od nr 15 do końca, Józefa Mireckiego strona parzysta od nr 62a do nr 72b i strona nieparzysta od nr 81 do nr 103, Karola Hiellego, Kościelna strona nieparzysta od nr 1 do nr 15, Ks. Piotra Ściegiennego, Ks. Prym Stefana Wyszyńskiego, Ks. Stanisława Staszica, Lniarska, Ludwika Waryńskiego strona nieparzysta od nr 11 do nr 27, Mały Rynek, Nowy Świat, Plac Jana Pawła II, Strażacka, Tadeusz Kościuszki strona parzysta od nr 34 do nr 38 i strona nieparzysta od nr 45 do nr 49, Waleriana Łukasińskiego strona parzysta od nr 16 do nr 24 i strona nieparzysta od nr 9 do nr 25

Obwód nr 10 – Budynek biurowy, ul. Armii Krajowej 3

1 Maja strona parzysta od nr 70 do nr 96 i strona nieparzysta od nr 45 do nr 63a, Armii Krajowej, Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 42 do nr 46, Braci Piekarskich numery nieparzyste, Jana Kilińskiego strona parzysta od nr 20 do nr 50 i strona nieparzysta od nr 17 do nr 41, Jasna, Karola Dittricha od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do nr 10, Leszno strona parzysta od nr 18 do nr 54 i strona nieparzysta od nr 3 do nr 27, Lniany Zaułek, Ludwika Waryńskiego strona parzysta od nr 12 do końca, Polna, Stanisława Sławińskiego, Szpitalna, Wiejska, Zielony Zaułek.

Obwód nr 11 – Miejskie Przedszkole nr 5, ul. Leszno 19

1 Maja strona parzysta od nr 98 do końca i strona nieparzysta od nr 63b do końca, 3 Maja, Bielnikowa, Czysta, Drukarska, Działkowa, Dziekańska, Gdańska, Jana Skrowaczewskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 13 i strona parzysta od nr 2 do nr 68, Kamienna, Karola Dittricha od nr 12a do końca i od nr 13a do końca, Kazimierza Werbickiego, Konwaliowa, Księdza Jerzego Popiełuszki, Kwiatowa, Łąkowa, Miodowa, Piękna, Przemysłowa, Salezjańska, Spółdzielcza, Strzelecka, Wiolinowa, Żakardowa, Żytnia strona parzysta od nr 14 do końca i strona nieparzysta od nr 13 do końca

Obwód nr 12 – Miejskie Przedszkole nr 2, ul. Parkingowa 32

Glebowa, Marii Nietrzebki numery 12, 14, 16, 18, 22 i 24 i strona nieparzysta od 11 do końca, Parkingowa, Rumiankowa, Żytnia strona parzysta od nr 2 do nr 12 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 11

Obwód nr 13 – Miejskie Przedszkole nr 8, ul. Marii Nietrzebki 6

Jana Skrowaczewskiego strona nieparzysta od nr 15 do nr 35, Kpt. Stanisława Pałaca strona nieparzysta nr od 31a do 31c i od 33a do 33h, Marii Nietrzebki numery: 2c, 2d, 2e 2f, 2g, 4, 6, 8, 10 i 20.

Obwód nr 14 – Klub Osiedlowy Koliber, ul. Filipa de Girarda 12

Braci Piekarskich numery parzyste, Druhny Jadwigi Twardowskiej, Filipa de Girarda strona nieparzysta od nr 1 do nr 17, Gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila strona nieparzysta od nr 1 do nr 5 i strona parzysta od nr 2 do nr 10, Henryka Garbarskiego, Izy Zielińskiej, Jana Kilińskiego strona parzysta od nr 12a do nr 18 i strona nieparzysta od nr 9 do nr 15g, Jana Kosima, Kpt. Stanisława Pałaca strona parzysta od nr 70 do nr 78, Leszno strona nieparzysta od nr 1b do nr 1g i strona parzysta od nr 2 do nr 16, Ludwika Waryńskiego strona parzysta od nr 2 do nr 10b, Majora Leopolda Peszkowskiego, Środkowa strona nieparzysta od nr 59 do nr 65

Obwód nr 15 – LO im. Stefana Żeromskiego, ul. Janiny Jadwigi Kacperskiej 6A

Filipa de Girarda strona parzysta, Gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila strona nieparzysta od nr 7a do nr 15 i strona parzysta od nr 12a do nr 30, Jana Kilińskiego strona nieparzysta od nr 1a do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 10, Janiny Jadwigi Kacperskiej strona nieparzysta od nr 1 do nr 19 i strona parzysta od nr 2 do nr 6c, Joanny Froehlich, Środkowa strona parzysta od nr 52b do nr 58

Obwód nr 16 – Aqua Żyrardów, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 25/27

Chabrowa, Chłodna, Ciepła, Dolna, Janiny Jadwigi Kacperskiej strona parzysta od nr 8 do nr 16 i nr 21, Kpt. Stanisława Pałaca strona nieparzysta od nr 35 do nr 49 i od nr 86 do nr 96, Łączna, Macieja Twardowskiego, Marcowa, Migdałowa, Orzechowa, Plonowa, Podmiejska strona nieparzysta od nr 57 do końca i strona parzysta od nr 50 do końca, Północna, Prosta, Pszeniczna, Pustynna, Rotmistrza Witolda Pileckiego strona parzysta od nr 52 do końca i strona nieparzysta od nr 15 do końca, Stanisława Missakowskiego, Wincentego Witosa strona parzysta od nr 46 do końca i strona nieparzysta od nr 47 do końca, Zaciszna, Zamknięta, Zbigniewa Stanclika strona parzysta od nr 12 do końca i strona nieparzysta od nr 9 do końca

Obwód nr 17 – Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Józefa Mireckiego 56

Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 12 do nr 26 i strona nieparzysta od nr 15 do nr 29, Józefa Mireckiego strona parzysta od nr 52 do nr 60/9, Kościelna strona parzysta od nr 2 do nr 14, Ludwika Waryńskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 9, Michała Ossowskiego strona nieparzysta od nr 5 do nr 35, Przedszkolna, Tadeusza Kościuszki strona parzysta od nr 16e do nr 32 i strona nieparzysta od nr 29 do nr 43b

Obwód nr 18 – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Środkowa 36

Batalionów Chłopskich, Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 2 do nr 10 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 13d, Gen. Leopolda Cehaka, Henryka Holca, Ireny Przybysz, Janusza Horodyskiego, Józefa Mireckiego strona parzysta od nr od 2 do nr 50, Karola Kazimierza Kurpińskiego, Karola Macieja Szymanowskiego strona nieparzysta, Kasztanowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Leona Waligóry, Marii Konopnickiej strona parzysta od nr 10 do nr 34 i strona nieparzysta od nr 9 do nr 21, Michała Ossowskiego strona parzysta od nr 8 do nr 28, Piaskowa strona parzysta od nr 20 do nr 32 i strona nieparzysta od nr 29a do nr 33, Podmiejska strona parzysta od nr 18 do nr 48 i strona nieparzysta od nr 23 do nr 55, Pogodna, Rodzinna, Rotmistrza Witolda Pileckiego strona parzysta od nr 18 do nr 50, Spokojna, Środkowa strona parzysta od nr 36 do nr 52a i strona nieparzysta od nr 31 do nr 57, Tadeusz Kościuszki strona parzysta od nr 2 do nr 16c i strona nieparzysta od nr 1a do nr 27, Wincentego Witosa strona parzysta od nr 22 do nr 44 i strona nieparzysta od nr 23 do nr 45, Witolda Romana Lutosławskiego, Władysława Choińskiego, Wspólna, Zbigniewa Herberta, Zbigniewa Stanclika strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 10

Obwód nr 19 – Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Stanisława Moniuszki 15

Aleje Partyzantów strona parzysta od nr 2 do nr 10, Bohaterów Warszawy strona parzysta od nr 12 do końca i strona nieparzysta od nr 27 do końca, Bratnia, Danuty Siedzikówny "Inki", Gen. Józefa Hallera, Henryka Barona strona parzysta od nr 22 do końca i strona nieparzysta od nr 21 do końca, Józefa Mireckiego strona nieparzysta od nr 29 do nr 79, Juliusza Słowackiego, Krótka strona parzysta od nr 30 do końca i strona nieparzysta od nr 23 do końca, Michała Ossowskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 3 i strona parzysta od nr 2 do nr 6, Pawła Hulki Laskowskiego, Piotra Wysockiego, Smocza, Stanisława Moniuszki strona parzysta od nr 30 do końca i strona nieparzysta od nr 13 do końca, Stefana Okrzei strona parzysta od nr 2 do nr 6 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 3, Środkowa strona nieparzysta od nr 1 do nr 29 i strona parzysta od nr 2 do nr 34

Obwód nr 20 – Zespół Szkół nr 1, ul. Bohaterów Warszawy 4

Aleksego Głowackiego, Anielewicza, Bohaterów Warszawy strona nieparzysta od nr 1 do nr 25d i strona parzysta od nr 2 do nr 10, Bolesława Chrobrego, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stefana Grota Roweckiego, Gen. Tadeusza Bora Komorowskiego, Grenadierów, Harcerska, Henryka Barona strona parzysta od nr 2 do nr 20 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 19, Józefa Mireckiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 27, Józefa Procnera, Karola Marczaka, Karola Macieja Szymanowskiego strona parzysta, Kosmonautów, Kosynierów, Krótka strona nieparzysta od nr 1 do nr 21 i strona parzysta od nr 2 do nr 28, Ludwika Nabielaka, Marii Konopnickiej strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 8, Michała Kleofasa Ogińskiego, Mikołaja Reja, Piaskowa strona nieparzysta od nr 1 do nr 27 i strona parzysta od nr 2 do nr 18b, Podmiejska strona nieparzysta od nr 1 do nr 21 i strona parzysta od nr 2 do nr 16, Romana Dmowskiego, Spacerowa, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Moniuszki strona parzysta od nr 2a do nr 28 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 11, Rotmistrza Witolda Pileckiego strona parzysta od nr 2 do nr 16, Warszawska, Wincentego Witosa strona nieparzysta od nr 1 do nr 21 i strona parzysta od nr 2 do nr 20, Zwycięstwa, Żwirki i Wigury

Obwód nr 21 – Ruukki Polska, ul. Jaktorowska 13

Adama Mickiewicza numery nieparzyste, Adama Próchnika, Bieganowska, Brzozowa, Chmielna, Chocimska, Gen. Jarosława Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Jaktorowska, Jałowcowa, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Joachima Lelewela, Królewska, Książęca, Leszczynowa, Leśna, Makowa, Mazowiecka, Mieczysława Niedziałkowskiego, Mieszka I, Mikołaja Kopernika, Olszowa, Południowa, Poprzeczna, Przyszłość, Racławicka, Roszarnicza, Równoległa, Topolowa, Towarowa, Wawelska, Władysława Jagiełły, Zielona

Obwód nr 22 – Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego, ul. Bolesława Limanowskiego 30

Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie - obwód odrębny

Obwód nr 23 – Dom Pomocy Społecznej, ul. Gen. Stanisława Sosabowskiego 23

Dom Pomocy Społecznej im. Jerzego Popiełuszki w Żyrardowie - obwód odrębny

Obwód nr 24 – Dom Pomocy Społecznej, ul. Bolesława Limanowskiego 32b

Dom Pomocy Społecznej dla osób przewlekle somatycznie chorych w Żyrardowie - obwód odrębny

   

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

  • 0
    BARDZO PRZYDATNY
  • 0
    ZASKAKUJĄCY
  • 0
    PRZYDATNY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    NIEPRZYDATNY
  • 0
    WKURZAJĄCY
  • 0
    BRAK SŁÓW
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.286 sekundy