(fot. P3)

Właściciel i zarządca obiektów logistycznych w Europie poinformował o podpisaniu wieloletniej umowy z firmą PepsiCo na wynajem 58 470 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku P3 Mszczonów. Będzie to największy w Polsce obiekt wchodzący w skład sieci dystrybucji koncernu.

Magazyn, który powstanie w Mszczonowie będzie największym w Polsce obiektem w sieci dystrybucyjnej koncernu i spełni rolę magazynu centralnego.

– Nowa jednostka logistyczna w naszych strukturach – magazyn centralny – to kluczowy element realizowanego przez PepsiCo projektu modernizującego system magazynowy wyrobów gotowych w Polsce. Bliskość trzech z czterech naszych zakładów, w których produkowane są słone przekąski oraz napoje gazowane i soki sprawia, że nowy magazyn centralny stanie się istotnym centrum dystrybucyjnym PepsiCo w Polsce – informuje Bernard Wierzbik, Dyrektor Działu Obsługi Klienta i Logistyki na Europę Środkową w PepsiCo.

W Polsce koncern produkuje napoje gazowane i niegazowane, soki owocowe, wodę oraz słone przekąski. W magazynie w Mszczonowie zostaną skonsolidowane procesy logistyczne i magazynowe dotychczas prowadzone przez firmę w kilku innych lokalizacjach w Polsce Centralnej.

Park P3 Mszczonów leży 50 km na południowy zachód od Warszawy, wzdłuż drogi ekspresowej S8 łączącej stolicę z południem Polski i w pobliżu autostrad A1 i A2. Obiekt dla PepsiCo będzie szóstym, który powstanie na terenie parku. Łącznie na terenie inwestycji znajduje się już 160 tys. m kw. nowoczesnych magazynów, a deweloper ma jeszcze grunty pod dalszą rozbudowę.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.1646 sekundy