Nasz Kuba Szmajkowski w Opolu!

(Dzięki uprzejmości Kuby Szmajkowskiego)

W sobotę wieczorem na Festiwalu w Opolu wystąpi Kuba Szmajkowski (finalista The Voice of Poland, pochodzący z podżyrardowskich Bud Starych) z zespołem 4Dreamers. Pierwszy od lat rozpoznawalny boysband zaśpiewa w premierach piosenkę „Słowa na pół”. Czy wygra, w dużym stopniu będzie zależało od głosowania sms-owego

–Bardzo prosimy o głosy wszystkich naszych znajomych i fanów. To dla nas wielki dzień i nowy etap w życiu– powiedział nam Kuba.

Kuba występuje z zespołem 4Dreamers, w którego skład wchodzą: Max, Tomek i Mateusz od ponad roku. Chłopcy poznali się na planie pierwszej edycji programu The Voice of Poland, zaprzyjaźnili i ponad rok temu postanowili zawiązać zespół. Na swoim koncie mają już dwa albumy, które promują na trasach koncertowych, spotykają się też z fanami. W swojej krótkiej historii otrzymali nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa. Chłopcy śpiewają o przyjaźni, miłości i o tym, co spotyka ich każdego dnia.

Kuba Szmajkowski jest obecnie uczniem jednego z warszawskich liceów. Jego czas wypełnia nauka, spotkania z zespołem i trasa koncertowa. Pozostaje gorącym fanem śpiewania.

Wśród premier w sobotni wieczór prócz 4Dreamers „Słowa na pół” usłyszymy: Olgę Bończyk w piosence „Więcej niż kochanek”, Anię Karwan „Słucham Cię w radiu co tydzień”, Patryka Komora „Hooligan”, Monikę Kuszyńską „Nie ma rady na miłość”, Macieja Miecznikowskiego & Leszcze „Studniówka”, Marcina Sójkę „Dalej”, Izabelę Trojanowską „Wakacyjna miłość”, Szymon Wydrę & Carpe Diem „Odpowiedź”

Anna Wrzesień

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 11

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

z powiatu

Konferencja Frusto w Sadzie

Walczą o głosy mieszkańców i pieniądze z...

Wciąż są wolne miejsca w przedszkolach

Wakacje z biblioteką

Po paszport do Pruszkowa lub Skierniewic

Sprawdzą, jak mieszkańcy pozbywają się...

Młodzi, zdolni, kreatywni

Półkolonie z WOPR

Liczą na tańszy prąd dla gminy