(Fot. KSP w Warszawie)

Grodzisk Mazowiecki w szoku. Policja nie przerywa poszukiwań pięcioletniego Dawida Żukowskiego. Potwierdzają się informacje o samobójczej śmierci jego ojca.

Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego są bardzo intensywne. Policja wyznaczyła nowy teren działań – wzdłuż A2 m. Grodziskiem Mazowieckim a Warszawą. To trasa, którą do stolicy jechał ojciec chłopca, gdy odebrał go od dziadków – wskazują na to choćby logowania jego telefonu.


Ojciec zabrał chłopca z domu w środę o godz. 17. Miał zawieźć Dawida do jego matki na Okęcie. W ich związku był kryzys.Nie dotarł. Kilka godzin później w Grodzisku pod pociąg rzucił się mężczyzna. Prokuratura Rejonowa w Warszawie potwierdziła, że to ojciec 5-latka. Wstępne wyniki sekcji potwierdzają, tzw. brak udziału osób trzecich. Niedaleko znaleziono samochód, którym jeździł. Chłopca w nim nie było.Od rana (12.07.) w poszukiwaniach uczestniczy nie tylko policja, czy straż, ale również ok. 100 żołnierzy z 6. Mazowieckiej brygady WOT. Wczoraj został przeszukany teren około tysiąca hektarów. Grupa wodno-nurkowa składająca się z 15 osób sprawdzała akweny w powiecie pruszkowskim..

– W działaniach uczestniczą także przewodnicy psów, w tym policjantki z Niemiec, które przyjechały do Grodziska Maz. z jednymi z najlepszych policyjnych psów poszukiwawczych na świecie. Wykorzystujemy wszelkie możliwe środki i metody, aby dotrzeć do dziecka – zapewnia policja.

Wciąż apeluje o pomoc.

Zwracamy się do wszystkich o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują od Państwa policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 11

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
 • 2
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.263 sekundy