(Fot. Włodzimierz Szczepański)

Sylwia Pietryga zbiera na wyjazd do Japonii na wystawę, gdzie pokazane będzie jej zdjęcie… Żyrardowa. Nie traci nadziei.

Fotograf może zbierać pieniądze tylko w jeden sposób. Podczas niedzielnego „pchlego targu” jednym z wystawców była Sylwia Pietryga. Sprzedawała przygotowane przez siebie pocztówki. Dochód przeznaczony jest na specjalny cel. Na wyjazd żyrardowskiej fotografki do Japonii, gdzie jej zdjęcie naszego miasta trafiło na wystawę w Kobe. Sylwia Pietryga na konkurs „Pejzaż miejski” organizowany przez stowarzyszeniem fotograficzne APA-ASHIYA PHOTO ASSOCIATION w Kobe wysłała tylko jedno zdjęcie. Uchwyciła w nim chwilę na ul. Nowy Świat.

Będą jeszcze inni polscy fotografowie. Wystawa pojedzie następnie do kilku japońskich miast. Termin już napięty, bo 19 października. Jedna pocztówka kosztuje trzy złote. A bilet?

– O cenie biletu nawet nie mówmy – Sylwia Pietryga nawet nie chce wypowiadać kwoty i dodaje: – Zwłaszcza że leciałabym z mężem. Nie tracę jednak nadziei. Zapraszam do kupowania pocztówek. Jedną z nich przedstawia pracę wystawianą w Kobe. Za kilka lat będą cenne.

 

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2309 sekundy