z miasta

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 listopada 2019 | 10:41

(Fot. Włodzimierz Szczepański)

Leczenie w żyrardowskim szpitalu chorych na nowotwory na poziomie najlepszych prywatnych szpitali grupy Luxmed? Prezes szpital Jacek Sawicki liczy, że z czasem część badań z pewnością będzie wykonywała placówka, ale już teraz żyrardowianie mają dostęp do tej pomocy. Dzięki podpisanej umowie.

– Nasz szpital nie mógł tej opieki zapewnić, stąd też umowa. Przyszłości jednak część z tych badań, zabiegów będzie dostępna i u nas. To jednak wymaga czasu i pieniędzy. Na razie cieszymy się, że możemy wysyłać pacjentów do komfortowych warunków. Jak widzimy prywatną firmę, luksusowy szpital to zawsze kojarzy się nam, że trzeba za niego płacić. Otóż nie! W ramach ścieżki onkologicznej wszystkie badania i zabiegi są bezpłatne – wyjaśnia Jacek Sawicki, prezes Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego.

Szefostwo szpitala pochwaliło się podpisaniem umowy z kliniką Madodent z grupy Luxmed. Prezes kilkukrotnie podkreślił, że wszystkie usługi są dla pacjentów bezpłatne, refundowane przez NFZ. Dodał, że uruchomiony zostanie specjalny numer onkolinii, gdzie każdy chory onkologiczne mieszkaniec powiatu żyrardowskiego, będzie mógł zadzwonić i uzyskać wszystkie informacje.

– To jest numer telefonu 515 410 119. Dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. My takiego pacjenta będziemy kierować takiego pacjenta dalej i będzie dalej udzielona mu opieka – dodał prezes.

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 5

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.1843 sekundy