Damian Sołtyk, szef sztabu z wolontariuszami.

Damian Sołtyk, szef sztabu z wolontariuszami. (Justyna Napierała)

Już wiadomo, że w mszczonowskim sztabie podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy padł rekord, w puszkach jest na pewno 55 tys. złotych (rok wcześniej udało się zebrać 54 tys. złotych) ale liczenie pieniędzy trwa nadal. Wczorajszy (12.01) finał był bogaty w atrakcje.

Chętnych by w akcji uczestniczyć, prywatnych firm było bardzo dużo, włączyli się artyści, sportowcy, Mszczonowski Ośrodek Kultury, szkoły, OSiR, Orkiestra Dęta OSP Mszczonów, harcerze, wszyscy spotkali się po to, by kwestować, dołożyć cegiełkę od siebie na szczytny cel. W tym roku orkiestra zbierała pieniądze na wsparcie dziecięcej medycyny zabiegowej.

Wrażeń tych sportowych, artystycznych i kulinarnych nie brakowało, dużym zainteresowaniem w Mszczonowie cieszył się ekstremalny pokaz sprzętu budowlanego tuż przed światełkiem do nieba.

Największym powodzeniem cieszyły się licytacje z gadżetami orkiestry –  mówi Damian Sołtyk szef sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mszczonowie.

–  Za koszulkę z emblematem orkiestry darczyńca zapłacił 600 złotych, za poduszkę WOŚP-u 300 złotych –  dodaje Damian Sołtyk.

Więcej w papierowym „Głosie Żyrardowa i Okolicy” 16.01.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2674 sekundy