Młodzi żyrardowscy tenisiści wypadli bardzo dobrze podczas turnieju rozegranego na kortach Centralnego Klubu Tenisowego w Grodzisku Mazowieckim.

Młodzi żyrardowscy tenisiści wypadli bardzo dobrze podczas turnieju rozegranego na kortach Centralnego Klubu Tenisowego w Grodzisku Mazowieckim. (fot. Matchpoint)

Bardzo udanie 2020 rok rozpoczęli tenisiści Matchpoint Żyrardów. W Grodzisku Mazowieckim, na kortach Centralnego Klubu Tenisowego z bardzo dobrej strony zaprezentowali się skrzaty z Żyrardowa.

Przy Fundacji De Arte Athletica odbył się turniej WTK w kategorii U12. Żyrardowski klub reprezentowali: Maja Nowak, Tosia Gawronek, Lena Wiśniewska, Mateusz Nowak, Bartek Raztawicki i Paweł Kolasa.

W grze podwójnej chłopców Bartek Raztawicki w parze z Franciszkiem Ulatowskim zajęli 2. miejsce, a Paweł Kolasa z Mateuszem Nowakiem 3. miejsce.

W singlu Paweł Kolasa rozstawiony z numerem 4 dotarł do finału, w którym po zaciętym meczu pokonał turniejową "jedynkę", Antoniego Szarego, wynikiem 7:6(6) 6:4.

Już za 2 tygodnie na Mazowszu rozpoczną się ferie zimowe. Klub Matchpoint zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju tenisa przy okazji przerwy w nauce. Gry toczyć się będą w trzech kategoriach: singiel, debel, mikst.

Turniej rozpocznie się w sobotę (8.02). Zgłoszenia przyjmowane będą do czwartku (6.02), a dzień później (7.02) odbędzie się losowanie.

Trwają także zapisy na ferie zimowe z tenisem. Pierwszy turnus ferii z tenisem rozpocznie się w poniedziałek (10.02) a zakończy w piątek (14.02). Drugi turnus ruszy tydzień później (17.02), a zakończy się 21.02. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 8.30-16.30.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach ogólnorozwojowych, a także w różnego rodzaju grach i zabawach.

 

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA