wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 maja 2020 | 09:40
Młodzi! Jest wyzwanie, coś dla ambitnych. Tak dla Ciebie

(fot. Nadesłane)

Pokażcie swój punkt widzenia i zgarnijcie nagrodę. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: prace plastyczne oraz prace fotograficzne. Każda z nadesłanych prac, może w sposób dowolny, przy zastosowaniu wszelkich technik plastycznych i fotograficznych odwoływać się, interpretować pytanie „Czym jest dla Ciebie planeta Ziemia?”

Za miejsce pierwsze w kategorii praca plastyczna i fotograficzna nagroda - karta prezentowa do sklepu z sieci Empik o wartości: 250 zł. Za kolejne 150 zł i 50 zł.


Szczegóły na stronie konkursu - TUTAJ

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół nr 1 w Żyrardowie. Na pomysł zorganizowania wpadła Sylwia Pietryga, żyrardowska fotografka, ekolożka, która jest również nauczycielem Zespołu podobnie jak Marzena Szustakowska. Konkurs jest realizowany w ramach Programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021: Mazowieckie”. Współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021”.


Do konkursu może przystąpić każde dziecko i młodzież (do 19-stego roku życia), mieszkające w Żyrardowie i jego okolicach. Konkurs zostanie oceniony przez specjalny zespół.

Prace fotograficzne należy przesyłać na adres mailowy bmkzyrardow@gmail.com do dnia 14 czerwca 2020 roku. Prace powinny zostać nadesłane w plikach jpg, w rozdzielczości 300 dpi z zachowaniem długości dłuższego boku zdjęcie nie mniejszej niż 30 centymetrów. Podpisane imieniem i nazwiskiem autora oraz wiekiem. Prace plastyczne w formacie nie mniejszym niż format A4 należy dostarczyć do Sekretariatu Zespołu Szkół nr 1 w Żyrardowie, mieszczącym się przy ul. Bohaterów Warszawy 4.


Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie, podpisanie i przesłanie drogą mailową trzech załączników (w sytuacji wysłania pracy fotograficznej) bądź dostarczenie ich wraz z pracą plastyczną do Sekretariatu ZS1 w Żyrardowie. Załączniki obejmują zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, zgody na wykorzystanie przekazanych materiałów przez organizatorów konkursu, patronów oraz operatorów programu BMK Mazowieckie będących fundatorami nagród oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do nadesłanych na konkurs. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi do dnia 20 czerwca 2020 r. Co ciekawe…

– Wszystkie nadesłane prace fotograficzne, zostaną przez organizatorów wydrukowane i
zaprezentowane na wystawie pokonkursowej, która odbędzie się w dniu 28 czerwca 2020 – podkreślają organizatorki.

 

Włodzimierz Szczepański

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Rowerem przez Mazowsze

Chłodnik litewski

Muffiny jajeczne

Są jeszcze wolne miejsca dla przedszkolaków

Curry z kurczakiem

Rajd rowerowy z Termami Mszczonów

Zupa serowa

Karkówka w sosie własnym

Makaron z kurczakiem

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA