z powiatu

na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 lipca 2020 | 15:22 komentarzy 2
Na profilu społecznościowym żyrardowskiej Platformy Obywatelskiej opublikowano zdjęcie wybitych szyb w domu zwolennika Rafała Trzaskowskiego

Na profilu społecznościowym żyrardowskiej Platformy Obywatelskiej opublikowano zdjęcie wybitych szyb w domu zwolennika Rafała Trzaskowskiego (fot..facebook.com/platformazyrardow)

Na profilu społecznościowym żyrardowskiej Platformy Obywatelskiej opublikowano zdjęcie wybitych szyb w domu zwolennika Rafała Trzaskowskiego. O zdarzenie zapytaliśmy policję.

– Wczoraj na posesji zniszczyli baner, dzisiaj wybili szyby, jutro… – pyta retorycznie żyrardowska Platformy Obywatelska.

W rozmowie z „Głosem” Beata Rusinowska, była posłana PO z Żyrardowa, poinformowała, że do ataku na dom mieszkańca okolic Mszczonowa doszła w środę. O zdarzenie zapytaliśmy policję.– Rzeczywiście mogę potwierdzić, że do Komisariatu w Mszczonowie wpłynęło zgłoszenie dot. uszkodzenia mienia w postaci szyby oraz gróźb karalnych. Baner wyborczy nie został uszkodzony. W związku z czym sytuacja ta oraz zgłoszenie nie jest związane z kampanią wyborczą, jaka trwa w chwili obecnej w Polsce – czytamy w odpowiedzi sierż. Moniki Helińskiej z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 8

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 5
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW

2Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Ja jestem pro pro pro 2 4 miesiące temuocena: 20% 

  A może to prowokacje w wykonaniu innych zwolenników RT? Po nich można się wiele -jeśli nie WSZYstkiego- spodziewać. Myślę, że taka akcja to strzał w stopę zwolennikom AD. P.S Ja jestem pro pro pro ja jestem prowokator. Ja funkcjonariusz nieuchwytny, po cichu zjawiam się i niknę (...) To ja wyciągam ludzi na zwierzenia

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miło 1 4 miesiące temuocena: 45% 

  Ciekawe jaka byłaby by reakcja policji gdyby było odwrotnie i byłby to zrobione zwolennikowi PiS. Podejrzewam że wszystko byłoby by po polach i sprawca by siedział

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2463 sekundy