Rejestr zderzenia niemal sekunda po sekundzie.

Rejestr zderzenia niemal sekunda po sekundzie. (fot. SM w Żyrardowie)

W piątek (10.07) operator monitoringu zauważył, że na skrzyżowaniu ulicy Władysława Reymonta i Adama Mickiewicza w Żyrardowie, doszło do groźnego zderzenia dwóch pojazdów, osobówki z busem.

– Kierujący pojazdem osobowym nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej, wjeżdżając na skrzyżowanie, przy załączonym czerwonym świetle, uderzając z impetem w prawidłowo poruszający się pojazd bus służący do przewozu osób, uszkadzając cały przód pojazdu. W chwili uderzenia, elementy karoserii rozsypały się na jezdni jak przysłowiowe klocki – informuje Magdalena Popowczak, naczelnik wydziału prewencji żyrardowskiej Straży Miejskiej w Żyrardowie.

Dyżurny SM powiadomił wszystkie potrzebne służby oraz wysłał patrol SM, aby udzielili pomocy, a także zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

– Obserwując dalszy ciąg zdarzeń, operator monitoringu ujawnił, że sprawca wykroczenia, razem z pasażerami, oddali się z miejsca zdarzenia – dodaje Popowczak.

Zapis z monitoringu miejskiego z pewnością pomoże policji, która przejęła sprawę ustalić okoliczności zdarzenia. Na szczęście nikt na skutek kolizji nie ucierpiał.

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 9

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
 • 4
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3094 sekundy