Miejsce: Altana w parku miejskim w Skierniewicach

Data rozpoczęcia: 26.07.2020

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza 26 lipca o godz. 12 do altany w parku miejskim na drugi już wakacyjny koncert cyklu „Muzyczne śniadanie na trawie”. Wystąpi BognaBand & Arkadiusz Anyszka w programie „Romantycznie i nie tylko…”. Udział w koncercie jest możliwy na podstawie darmowej wejściówki dostępnej w kinie Polonez.

Zespół BognaBand prowadzi bardzo ożywioną działalność koncertową od 2014 roku. Składa się z wybitnych muzyków-instrumentalistów związanych z łódzkimi instytucjami kultury: Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina, Akademia Muzyczna w Łodzi oraz Teatr Wielki w Łodzi. W skład BognaBand wchodzą: Bogna Dulińska – lider zespołu – pianistka, Małgorzata Domańska – skrzypaczka, Aleksandra Strasińska – flecistka, Zuzanna Niedzielak – klarnecistka, Arkadiusz Płaziuk – wiolonczelista i Sylwester Masłoń – kontrabasista.
Zespół wykonuje własne autorskie koncerty muzyki instrumentalnej, jak również towarzyszy solistom-śpiewakom, czy wykonawcom muzyki popularnej. BognaBand pozostaje w stałej współpracy m.in. z Bogusławem Morką, Kałudi Kałudowem oraz Dariuszem Stachurą. W Skierniewicach BognaBand towarzyszył będzie znakomity śpiewak młodego pokolenia Arkadiusz Anyszka (baryton).

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2747 sekundy