(fot. Sławomir Burzyński)

– Jako rodzina strażacka, łączymy się w bólu po śmierci strażaka z OSP Buk – druhowie z OSP Miedniewice, gm. Wiskitki napisali na swoim profilu społecznościowym.

W środę (15.07) ok godz. 16 wielkopolscy strażacy rozpoczęli gaszenie pożaru w miejscowości Sznyfin, pow, poznański. Płonęły 3 ha zboża i pozostałości stodoły. W akcji gaśniczej brało udział aż 15 zastępów straży pożarnej. W pewnym momencie jeden ze strażaków zasłabł. Doszło do zatrzymania akcji serca. Na miejscu koledzy przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Strażak został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, wieczorem poinformowano, że 56-letni strażak zmarł w szpitalu.

Strażacy z naszego regionu składają kondolencje rodzinie druha z OSP Buk.

– Dzisiaj punktualnie o godzinie 19 w wielu jednostkach OSP zawyją syreny alarmowe, aby w ten sposób uczcić pamięć druha, który wczoraj zmarł. Jest to oddolna inicjatywa druhów OSP – czytamy na portalu Remiza.pl.

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2802 sekundy