na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 lipca 2020 | 12:59 komentarzy 2
Polsko-niemiecki patrol zatrzymał wczoraj (23.07) Polaka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa.

Polsko-niemiecki patrol zatrzymał wczoraj (23.07) Polaka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. (fot. nadodrzanski.strazgraniczna.pl)

Polsko-niemiecki patrol zatrzymał wczoraj (23.07) Polaka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. W momencie kontroli był pod wpływem substancji odurzających.

Funkcjonariusze Straży Granicznej i niemieckiej policji ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Ludwigsdorfie zatrzymali wczoraj (23.07) do kontroli samochód osobowy marki Lexus na polskich numerach rejestracyjnych. Jednym z pasażerów okazał się 35-letni Polak, od marca 2019 roku poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Żyrardowie.

– Mężczyzna podejrzany o usiłowanie zabójstwa, brał udział w bójce i pobiciu z następstwem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – informuje mjr Joanna Konieczniak, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.


W trakcie zatrzymania funkcjonariusze stwierdzili, że poszukiwany ma przy sobie blisko 19 W trakcie zatrzymania funkcjonariusze stwierdzili, że poszukiwany ma przy sobie blisko 19 gram amfetaminy o wartości ponad 2,2 tysiąca złotych złotych. Mało tego... i jest pod wpływem substancji odurzających.


– Polak został przekazany funkcjonariuszom Policji ze Zgorzelca – dodaje Joanna Konieczniak.

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

2Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3165 sekundy