Żyrardowski zespół Pull the Wire nie zagra na Domówce Owsiaka. Powodem COVID-19

(fot. FB Pull the Wire)

Najbardziej znany żyrardowski zespół Pull the Wire wydał oświadczenie. Muzycy informują, że nie wystąpią, bo dwóch z nich miało kontakt z osobą potencjalnie zakażoną koronawirusem. Uznali, że w trosce o bezpieczeństwo pozostałych artystów, organizatorów i uczestników Domówki lepiej będzie, gdy zrezygnują z występu.

Koronawirus pokrzyżował wiele planów. Jurek Owsiak już pod koniec kwietnia poinformował, że nie odbędzie się Festiwal Pol'and'Rock (dawny Przystanek Woodstock) w Kostrzynie nad Odrą. Zamiast tradycyjnego festiwalu WOŚP od  30 lipca do 1 sierpnia zaplanował „Najpiękniejszą Domówkę Świata”.

Żyrardowski zespół wstępował już na woodstockowej scenie. Muzyków nie trzeba prosić, aby wystąpili podczas finału WOŚP w ich rodzinnym mieście. Zobacz video – TUTAJ.

W tym roku nie wystąpią nawet na owsiakowej Domówce. Muzycy na profilu społecznościowym podali informację o swojej decyzji. Czy są zakażeni?

Tego jeszcze nie wiemy. Według naszej oceny ryzyko było zbyt duże, żeby zdecydować się na przyjazd do studia


- czytamy w oświadczeniu.

Przed fanami nawet tłumaczą się, czy zrobili wszystko, co w ich mocy, aby zagrać.

Niestety kontakt nastąpił na tyle niedawno, że nie ma możliwości wykonania jednoznacznego testu na obecność. Konsultowaliśmy temat ze stacjami diagnostycznymi i Sanepidem. Na moment Domówki nie ma możliwości jednoznacznego potwierdzenia bądź wykluczenia tego, czy jesteśmy zarażeni.

Na razie nie mają żadnych objawów zakażenia. Na Domówce chcieli pokazać fanom nowości z przygotowywanej płyty. Zamiast tego…

Będziemy trzymać kciuki za innych artystów i oglądać Domówkę online.
 

Koronawirus nie daje o sobie zapomnieć. W ostatnich dniach następuje gwałtowny wzrost zakażeń. Ministerstwo Zdrowia podało dziś (29.07) informacje o 512 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażeń. Niestety, też kolejnych zgonach osób zakażonych COVID-19, aż 12 w ciągu doby.


CZYTAJ TAKŻE: - U sąsiadów zamykają urząd miejski. Powodem Covid-19

Włodzimierz Szczepański

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS