Zdjęcie archiwalne. W październiku ubiegłego roku policja przy wsparciu straży poszukiwała w lasach k. Żyrardowa zaginionego grzybiarza.

Zdjęcie archiwalne. W październiku ubiegłego roku policja przy wsparciu straży poszukiwała w lasach k. Żyrardowa zaginionego grzybiarza. (fot. Włodzimierz Szczepański)

Wczoraj (20.12) wieczorem rozpoczęły się poszukiwania 61-letniego mieszkańca gminy Mszczonów. Na nogi postawionych zostało kilka jednostek straży i policji.

AKTUALIZACJA, po godz. 13 policja podała:

Informujemy, że poszukiwania 61-latka zostały zakończone sukcesem. Mężczyzna został odnaleziony. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do odnalezienia

– Wciąż trwają poszukiwania. Koncentrują się w rejonie Grodziska. Ściśle współpracujemy z tamtejszą komendą – dziś (21.12) rano poinformowała nas Monika Helińska z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Ostatni raz mężczyzna widoczny był wczoraj w kościele. Na razie policja podaje tylko rysopis:

W chwili zaginięcia ubrany był w czarną czapkę zimową z jasnym paskiem, kurtkę zimową koloru granatowego z dwoma czerwonymi paskami po bokach, spodnie jeansowe niebieskie, buty typu mokasyny koloru jasnobrązowego.Kierunek w którym mógł się oddalić to: Pruszków lub Żelechów

Żyrardowscy policjanci apelują, osoby, które widziały mężczyznę proszone są o kontakt z dyżurnym jednostki nr tel: 47 70 582 00.

Zobacz ubiegłoroczną akcję:- Ściągają specjalistów od poszukiwań. Zmieniają metodę szukania

Włodzimierz Szczepański

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 14

 • 9
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 4
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS