Komendant KPP w Żyrardowie Arkadiusz Zgieb przeszedł na emeryturę.

Komendant KPP w Żyrardowie Arkadiusz Zgieb przeszedł na emeryturę. (Monika Michalczyk KPP w Żyrardowie)

Insp. Arkadiusz Zgieb wieloletni Komendant Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie przeszedł na emeryturę. W piątek 15 stycznia odbyła się uroczystość oficjalnego zakończenia pracy szefa jednostki. Jego obowiązki powierzono mł.insp. Edycie Marczewskiej, dotychczas zastępcy komendanta.

W uroczystości wzięli udział policjanci, samorządowcy. W imieniu policjantów Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu mł. insp. Dariusz Brzezicki w towarzystwie Przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie asp. Rafała Sałbuta pożegnał Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie wręczając na pamiątkę 29-letniej służby szablę z napisem: „ Bóg, Honor, Ojczyzna” oraz odznaczając insp. Arkadiusza Zgieba medalem na 30-lecie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.

Wszyscy dziękowali komendantowi za oddanie, siłę i upór w dążeniu do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu żyrardowskiego. Pracował w policji od 1992 roku, w Żyrardowie pracował blisko 10 lat.

Insp. Arkadiusz Zgieb w pierwszych słowach zwrócił się do swojej żony, której podziękował za wytrwałość i wyrozumiałość.

W serdecznych słowach zwrócił się też do samorządowców, z którymi współpracował przez lata.

W tym czasie udało się między innymi zbudować nowy komisariat policji w  Mszczonowie. Stało się to dzięki współpracy policji i samorządu Mszczonowa. Komisariat służy dwóm gminom: Mszczonowowi i Radziejowicom, w Radziejowicach posterunek policji został zamknięty.


Jak oceniasz artykuł? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.4104 sekundy