kryminalne

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 grudnia 2021 | 21:38 komentarzy 9
Nagła śmierć agresywnego mężczyzny

Zmarł 38-letni obywatel Ukrainy.

 • Według wstępnych zeznań mężczyzna był agresywny wobec przechodniów.
 • Agresor nagle zasłabł. Pomimo pomocy medycznej nie udało się uratować mężczyzny.

Około godziny 17 policja otrzymała zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który atakuje osoby w okolicy kościoła parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa na osiedlu Widok. Kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu mężczyzna był tymczasowo ujęty przez przechodniów.

Policjanci przejęli mężczyznę i założyli kajdanki. Żadne środki siłowe nie zostały zastosowane. Z pierwszych ustaleń wynika, że mężczyzna był agresywny i pałką próbował atakować kobietę na jednym z przystanków.

Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy okręgowej prokuratury w Łodzi

Nagle po przejęciu mężczyzny przez policjantów, ujęty poinformował, że źle się czuje. Rozpoczęto pomoc medyczną, do której włączył się jeden z przechodniów (ratownik medyczny). W tym samym czasie wezwano zespół medyczny, który po dotarciu na miejsce prowadził czynności przez godzinę, po czym stwierdzono zgon.

- Będziemy chcieli sprawdzić, czy w tym miejscu znajduje się jakikolwiek monitoring, aby móc sprawdzić zapisy wideo. Na tę chwilę nadal trwają czynności śledcze - dodaje Krzysztof Kopania.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 16

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 3
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 2
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~Gość 0 ponad rok temuocena: 50% 

  Powinien być w sejmie RP już dawno projekt ustawy pt. "OBRONA POLSKI I POLAKÓW PRZED UKRAINĄ I UKRAIŃCAMI " .A tak państwo , które już leży z prezydentem "ZAWODOWYM KOMIKIEM ! " czyli Ukraina nie myśli nawet o odszkodowaniach np. jak dla mojego stryja , który w Stanisławowie do 1939 miał dwa pałace, cztery kamienice i sześć szybów naftowych ! . JA teraz , osoba z wyższym wykształceniem pracuję za robola , za najniższą krajową ! .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Czytelnik -1 ponad rok temuocena: 67% 

  To fakt ! że po 2 Wojnie Światowej na terenie Polski dla komuchów ukraińskich i faszystów ukraińskich , którzy przeszli na komunizm założono na terenie Polski szkoły podstawowe i średnie w Legnicy , Górowie Iłowieckim , Bartoszycach , Przemyślu , Białym Borze , które powinny być natychmiast skasowane już 24.08.1991 na terenie Polski po proklamowaniu niepodległości Ukrainy. Dużo mówi się w mediach o płocie granicznym i doszczelnianiu 200 km granicy ze wschodnim sąsiadem Białorusią. Natomiast nic nie mówi się o doszczelnianiu i płocie granicznym ze wschodnim sąsiadem Ukrainą , który także jak Białoruś nie należy do Unii Europejskiej , jest postsowiecką republiką a w latach 1939 - 45 Ukraina i obywatele Ukrainy przyczynili się do rozkradania , niszczenia i mordowania Polaków w dużo większym stopniu niż Białoruś a do tej pory żaden polski rząd nie domagał się roszczeń i odszkodowań od Ukrainy nawet za te " huczne dożynki " 24 .10.1943 Ukraińców w polskim Krakowie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Czytelnik -2 ponad rok temuocena: 67% 

  Zamieściłeś na naszym portalu komentarz, który został usunięty, z uwagi na niezgodność z regulaminem świadczenia usług przez eglos.pl (zapoznaj się tutaj)

  • użyłeś słów wulgarnych
  • treść komentarza jest rasistowska, antysemicka, propagująca przemoc i nienawiść, raniąca lub godząca w czyjś system wartości, poczucie estetyki i dobrego smaku, uczucia, a także uczucia religijne lub w inny sposób łamiąca prawo,
  • komentarz ma charakter kryptoreklamy lub zawiera dane osobowe.

  odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
 • Gość
  ~E... -3 ponad rok temuocena: 63% 

  Straszne! Chory albo pod wpływem narkotyków... Z tego, co wyczytałam, był to Ukrainiec.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~a- -4 ponad rok temuocena: 63% 

  Nie było żadnej pałki. Atakował ludzi lekramówkami/gazetami a pózniej wziął długi patyk i zaczął uderzać nim kobiete

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~sil -5 ponad rok temuocena: 50% 

  *lekramówkami??!!??, chyba reklamówkami...;]

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~A -6 ponad rok temuocena: 71% 

  Brawo dla ludzi którzy zareagowali, super że nie byli obojetni. Może ten człowiek był chory , straszne to co się stało, oby wyjaśniono przyczynę zachowania tego człowieka. Jeszcze raz gratuluję odwagi i zachowania zimnej krwi !!!!!!!! Postawa godna naśladowania

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Jj -7 ponad rok temuocena: 86% 

  Właśnie mój syn mi to opowiadał ze był agresywny, bo to widział na żywo jak atakował innych. Brawo za postawę skierniwickich przechodni że go powstrzymali. Gość się przewrócił i go trzymali jedna pani i dwójka panów.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~ZORZ -8 ponad rok temu

  Syn był agresywny?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Plotkara -9 ponad rok temuocena: 50% 

  Ojej, dobrze ,że syn akurat tam gdzieś był w pobliżu i mógł Ci opowiedzieć, masz przynajmniej jakąś atrakcję i możesz się wypowiedzieć., a potem przekazać nam. Coś się dzieje, brawo dla syna

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS