Zabawa w amerykańskim stylu

Hotel Panorama w Mszczonowie oraz Mszczonowski Ośrodek Kultury zapraszają w najbliższy weekend (24 – 25 września) na piknik aut i motocykli produkcji amerykańskiej. Impreza odbędzie się w Posiadłości Zbiroża.

– Imprezę dedykujemy fanom motoryzacji amerykańskiej oraz właścicielom starych aut – mówi Rafał Prasałek, organizator pikniku w Zbiroży.

W zeszłym roku piknik motoryzacyjny odbył się pierwszy raz, utrzymany był w charakterze aut zabytkowych. W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem motoryzacji amerykańskiej.

– Motoryzacja ta rozwija się w szybkim tempie, w Polsce przybywa aut i motocykli amerykańskich, a na pikniku przekrój ich będzie szeroki – od zabytkowych aut, klasycznych po współczesne i najbardziej nowoczesne, a także wersje sportowe – zwraca uwagę Rafał Prasałek.

Poza wystawami, wśród atrakcji pikniku dla gości dostępne będą: tory do offroadowej jazdy Suzuki Samurai, tor do jazdy quadami i do jazdy powerturn buggy, most linowy, strzelnica dla łuków i wiatrówek. Chcąc przybliżyć uczestnikom amerykańską kulturę, organizator zadbał o warsztaty dla najmłodszych. Do nich skierowane będą gry w baseball i football amerykański, a także strefa dmuchańców oraz liczne konkursy z nagrodami.

Gościem specjalnym pikniku będzie Przemysław Szafrański z TVN Turbo. Poprowadzony zostanie również panel dyskusyjny o elektromobilności.

– Nasz piknik to idealna forma rozrywki dla całej rodziny – zaprasza Rafał Prasałek. – Spodziewamy się nawet kilku tysięcy gości. Chcemy wykorzystać potencjał obiektu Posiadłość Zbiroża, położonego malowniczo na 14-hektarowym terenie, który na co dzień jest zamknięty – zaprasza.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Strażacy zbierają pieniądze na sprzęt

Mszczonowski finał WOŚP

Wielki powrót bohatera do Mszczonowa

Wspierają onkologiczne pacjentki skierniewickiego...

Marzy, by nieść pomoc… zawodowo

Samorząd przed wyzwaniami

Zapraszamy na mini wystawę

Wykład Macieja Kucharskiego w Galerii

„Witaj maluszku”