Na 8 ha działce powstanie park przemysłowy

Deweloper magazynowy LCube rozpoczął przygotowania do realizacji swojej kolejnej inwestycji. W Mszczonowie na działce ok. 8 ha ma powstać docelowo obiekt liczący około 35 tys. mkw. Prace budowlane powinny się rozpocząć na przełomie 2022 i 2023 roku.

Mszczonów to bardzo popularna lokalizacja w centralnej Polsce, w odległości ok. 50 km od Warszawy i bezpośrednim sąsiedztwie ważnego węzła komunikacyjnego – drogi krajowej nr 8, łączącej północ z południem i drogi krajowej nr 50, jak i obwodnicy Warszawy, oraz 30 km od autostrady A2. Dogodne położenie na szlakach komunikacyjnych sprawia, że jest to lokalizacja budząca duże zainteresowanie zarówno branży logistycznej, jak i firm dystrybucyjnych, które jak przykładowo koncern PepsiCo, lokują tam swoje magazyny centralne.

– Tworząc nasze inwestycje staramy się podążać, za potrzebami naszych najemców. Mszczonów to bardzo popularna lokalizacja, mająca wiele zalet, jeśli chodzi o lokalizacje w centralnej Polsce. Szybkie sfinalizowanie zakupu działki, powinno nam pozwolić jeszcze w tym roku rozpocząć rozmowy dotyczące komercjalizacji obiektu. Rynek wciąż sprzyja magazynom, jeśli chodzi o popyt, choć oczywiście cała branża musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami, takimi jak zakłócone łańcuchy dostaw, jeśli chodzi o materiały budowlane oraz wzrost kosztów budowy – mówi

Michał Stachura, członek zarządu, Head of Finance w LCube.

Mszczonów, to kolejny Park przemysłowo-magazynowy, w którym LCube prowadzi intensywne przygotowania do rozpoczęcia budowy.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Strażacy zbierają pieniądze na sprzęt

Mszczonowski finał WOŚP

Wielki powrót bohatera do Mszczonowa

Wspierają onkologiczne pacjentki skierniewickiego...

Marzy, by nieść pomoc… zawodowo

Samorząd przed wyzwaniami

Zapraszamy na mini wystawę

Wykład Macieja Kucharskiego w Galerii

„Witaj maluszku”