Kiermasz stroików bożonarodzeniowych

(fot. Pixabay)

Stowarzyszenie Rodzin Familia Kamion organizuje 18 grudnia na terenie kościoła pw. św. Tomasza w Kamionie po mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 kiermasz stroików bożonarodzeniowych. Zdobyte pieniądze przeznaczone zostaną na kolejne inicjatywy społeczne stowarzyszenia.

– Przed kościołem dostępne będą stroiki na świąteczny stół oraz inne rękodzieło członków naszego stowarzyszenia i ich rodzin – zapowiada Agata Grzejszczak, członek Stowarzyszenia Rodzin Familia Kamion. – Tydzień wcześniej spotkamy się w remizie OSP. Przy cieście, kawie wykonamy dekoracje. Zdobyte pieniądze przeznaczone zostaną na kolejne inicjatywy naszego stowarzyszenia.

Najbliższą będzie wydarzenie zatytułowane „Wiosna, ach to ty”, zorganizowane nad rzeką Rawką w okolicy 21 marca.

W tamtym roku impreza miała na celu pomoc dla Ukrainy. Odbył się kiermasz słodkości, było wspólne morsowanie, pieczenie kiełbasek na ognisku, warsztaty z robienia marzanny. Dzień spędziliśmy rodzinnie. W tym roku planujemy to powtórzyć – mówi Agata Grzejszczak.

Impreza również będzie miała akcent charytatywny, nie zabraknie na niej akcji krwiodawstwa, dlatego abyśmy mogli ją zorganizować, zapraszamy mieszkańców o liczny udział w kiermaszu i zakupu stroików – zachęca członkini Stowarzyszenia Rodzin Familia Kamion.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

CPK kończy Program Dobrowolnych Nabyć na terenie...

IV liga łódzka, Jutrzenka Drzewce – KS Kutno -...

Klasa Okręgowa Juvenia Wysokienice - piłka nożna

Skierniewicka Liga Siatkówki

Klasa Okręgowa Manchatan Nowy Kawęczyn - piłka...

Piłka nożna Macovia Maków – Korona Łaguszew

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Mazowszu

Targi pracy dla młodzieży i dorosłych

Rośnie liczba firm należących do cudzoziemców

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA