Uroczystości dla dziadków tylko online

(fot. Pixabay)

– Szykujemy przedstawienie i prezenty dla dziadków z okazji ich święta, ale nie zaprosimy seniorów do naszej placówki na uroczystość – mówi Marzena Żuchewicz, dyrektor z ZSP w Puszczy Mariańskiej. – Wszystko zostanie nagrane i udostępnione online w internecie – zapowiada.

 

Borykamy się z bardzo dużą liczbą zachorowań dzieci w przedszkolu. W grudniu był pogrom, przychodziły po trzy, cztery osoby do grupy, na 17 wszystkich dzieci w grupie – mówi Marzena Żuchewicz, dyrektor ZSP w Puszczy Mariańskiej. – Dalej właściwie większa połowa dzieci choruje i są to długie choroby, bo dzieci maja po dwa, trzy tygodnie nieobecności.

 

Zapowiada jednak, że uroczystość z okazji święta babci i dziadka w przedszkolu odbędzie się, jednak bez udziału gości.

 

Nie zapraszamy dziadków, ale z uwagi na to, że dzieci napracowały się szykując przedstawienie i szkoda, by nie pokazać go dziadkom, dlatego wszystko zostanie nagrane i udostępnione online w internecie – zapowiada. – To także z uwagi na bezpieczeństwo osób starszych. Są to zachorowania z wysoką temperaturą, bardzo niebezpieczne – podkreśla dyrektor.

 

Jak zapewnia w przedszkolu zachowywane są cały czas czas warunki higieniczne. Zabawki są odkażane, sale dezynfekowane, a rodzice proszeni o wchodzenie na teren wyłącznie w maseczkach.

Chorują również uczniowie i nauczyciele w podstawówce należącej do zespołu szkolno-przedszkolnego. Prawdziwy pogrom był przed świętami, kiedy niemal jedna trzecia kadry przebywała na zwolnieniu lekarskim.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Strażacy zbierają pieniądze na sprzęt

Mszczonowski finał WOŚP

Wielki powrót bohatera do Mszczonowa

Wspierają onkologiczne pacjentki skierniewickiego...

Marzy, by nieść pomoc… zawodowo

Samorząd przed wyzwaniami

Zapraszamy na mini wystawę

Wykład Macieja Kucharskiego w Galerii

„Witaj maluszku”