Sołtysi na nową kadencję wybrani

(fot. Pixabay)

W Gminie Puszcza Mariańska dobiegły końca wybory sołeckie. To jednostki pomocnicze Gminy, sołtysi wraz z Radami Sołeckimi spełniają niezwykle ważną rolę społeczną.

 

W Aleksandrii sołtysem został wybrany Jan Sielski, w Radzie Sołeckiej znaleźli się: Ryszard Skurzewski, Krzysztof Kozera i Karolina Piekut.

W Bartnikach sołtysem została Dorota Słomińska, w Radzie Sołeckiej są: Małgorzata Bogusiewicz, Karolina Kowalczyk i Marta Orłowska-Surała.

W Bednarach funkcję sołtysa pełni Andrzej Suchecki, w Radzie Sołeckiej zasiadają: Dariusz Dawidek, Mariusz Filipek i Krzysztof Suchecki.

W Bierniku sołtysem jest Włodzimierz Domagała, w Radzie Sołeckiej zasiadają: Andrzej Domagała, Mieczysław Wrzosek i Paweł Cichocki.

W Budach Zaklasztornych sołtysem jest Grażyna Niewiadomska, do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Barbara Biała, Aneta Gędziarska i Grażyna Kiszczak.

W Długokątach sołtysem została Anna Mańkowska, w Radzie Sołeckiej zasiedli: Marcin Trukawka, Krzysztof Majchrzak i Bogdan Borowiec.

W Górkach sołtysem jest Teresa Matysiak, w Radzie Sołeckiej zaś: Ewa Sidlarewicz, Dorota Kulesza i Andrzej Puchała.

W Grabinie Radziwiłłowskiej sołtysem wybrano Mariusza Szewczyka, w Radzie Sołeckiej zasiedli: Paulina Głowacka, Piotr Lipiński i Żaneta Kulpita.

W Hucie Partackiej sołtysem jest Edward Mikulski, w Radzie Sołeckiej zasiedli: Gabriela Gradowska, Stanisława Mielańczuk i Elżbieta Funo.

W Kamionie sołtysem jest Danuta Grzejszczak, w Radzie Sołeckiej zasiedli: Halina Krupa, Halina Łojszczyk i Teresa Śledź.

W Karnicach sołtysem została Beata Szeliga, w Radzie Sołeckiej są: Katarzyna Lipińska- Mastalerz, Katarzyna Pytkowska i Paweł Grzegółka.

W Korabiewicach sołtysem został Maciej Obłękowski, w Radzie Sołeckiej pracują: Andrzej Sokolik, Daniel Komorowski i Marian Liszewski.

W Małych Długokątach funkcję sołtysa pełni Przemysław Kwaczyński, w Radzie Sołeckiej sołtysa wspierają: Marian Wisławski, Andrzej Czapiga i Marcin Rdes.

W Michałowie bez zmian, sołtysem jest Krystyna Jędrzejewska, w Radzie Sołeckiej zasiedli: Sławomir Wysocki, Jacek Rutkowski i Wiesław Wójcicki.

W Mrozach sołtysem jest Zbigniew Brzezicki, w Radzie Sołeckiej zasiedli: Łukasz Kuran, Roman Goszcz, Tomasz Goliński.

W Nowej Hucie sołtysem wybrano Honoratę Pawlak, wspierać panią sołtys będą: Larysa Daniec, Bogdan Derkacz i Jan Kowalski.

W Puszczy Mariańskiej sołtysem jest Teresa Cios, w Radzie Sołeckiej zasiedli: Agnieszka Grzegółka, Edward Astrabas i Janina Michalak.

W Radziwiłłowie funkcję sołtysa objął Kamil Łysoniewski, w Radzie Sołeckiej zasiedli: Katarzyna Jankowska, Tomasz Jankowski i Mariusz Szlagowski.

W Sapach sołtysem została Monika Śniadkowska, w Radzie Sołeckiej zaś są: Jan Wardecki, Tomasz Śniadkowski i Cezary Zackiewicz.

W Starym Karolinowie funkcję sołtysa objęła Katarzyna Cebula, decyzją mieszkańców w Radzie Sołeckiej zasiedli: Wiesław Zarębski, Radosław Kowalski i Beata Kowara.

W Starym Łajszczewie sołtysem został Jerzy Ładyński, w Radzie Sołeckiej wspierają sołtysa: Ewa Sas, Jolanta Nowicka i Andrzej Słupski.

W Studzieńcu sołtysem została Maria Kowalska, w Radzie Sołeckiej zasiedli: Joanna Pindor, Tomasz Suchecki i Sylwester Matera.

W Walerianach sołtysem jest Iwona Wach, w Radzie Sołeckiej zasiedli: Jolanta Chojecka, Małgorzata Opieka i Mariola Karmusik.

W Zatorze sołtysem jest Małgorzata Cebula, w Radzie Sołeckiej zasiedli: Kamila Wójcicka, Zygmunt Jędrzejewski i Piotr Kamiński.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

2Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~Kamil 2 miesiąc temu

  Ta kobieta nie powinno mieć prawa decydowania o czymkolwiek. Funo nie nadaje się do tego.Byly lepsze osoby.Nic dobrego z tego nie będzie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Adobe t 1 miesiąc temu

  Funo co za koszmar

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Poczuj się swobodnie i stylowo

Utonęła w stawie

Recital fortepianowy Piotra Lary

Muzyczne podróże Chopina

Modowe graffiti. Warsztaty w CKiS

Rodzinny Rajd Rowerowy

Zamieszanie w krainie bajek i inne atrakcje

Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw

Finał ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA