Weekendy w mszczonowskim amfiteatrze

(www.facebook.com)

– Tegoroczne wakacje są wyjątkowo muzyczne w naszym amfiteatrze. Wieczornym spotkaniom, jak dotychczas, sprzyja pogoda – mówi Marek Baumel z Mszczonowskiego Ośrodka Kultury, organizator koncertowego lata w amfiteatrze.

Szczególnie przyciągają mieszkańców sobotnie potańcówki w altanie.

Jak słyszymy, muzycznie upłyną mieszkańcom także wszystkie wakacyjne niedziele, z wyjątkiem niedzieli, 20 sierpnia, kiedy wypada odpust i owocowe święto w Lutkówce.

Kolejny muzyczny weekend już w niedzielę (23.07). Zagra zespół Saxandsix.

– Grają oni covery i autorską muzykę instrumentalną. To muzyka popowa, lekko zahaczająca o jazz i swing. Wystąpi osiem osób grających na instrumentach dętych – zapowiada Marek Baumel.

Na koniec miesiąca (30.07) MOK proponuje koncert zespołu „Ferajna Jastrzębskiego”. Będzie to koncert muzyki z okresu międzywojennego. Ze sceny amfiteatru bawić będą muzycy ubrani w stroje epoki i jeśli ktoś lubi styl grania foxtrotów, polek, tang i walczyków, czyli typowo warszawski międzywojenny klimat, zapraszamy – zachęca pracownik MOK.

Muzyczny sierpień w mszczonowskim amfiteatrze rozpocznie (5.08) koncert zespołu góralskiego „Tekla Klebetnica” z programem „Folk Crossover”. W niedzielę (6.08) będzie można zobaczyć program kabaretowy w wykonaniu jednego z najpopularniejszych polskich satyryków Tomasza Jachimka.

– Kabarety są dziś bardzo nośne. Ludzie lubią się pośmiać i potrzebują takiej rozrywki, stąd wakacyjna propozycja kabaretowa – tłumaczy Marek Baumel z MOK.

Kolejna niedziela (13.08) upłynie pod znakiem spektaklu muzyczno-kabaretowego „Ordonka, dziewczyna z Woli”. A na zakończenie koncertowego lata w amfiteatrze, MOK proponuje udział w drugim już Mszczonowskim Zjeździe Akordeonistów – czyli koncert najlepszych tang argentyńskich w wykonaniu zespołu „Cuarteto Re! Tango” (27.08).

 

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Samodzielnie wyliczysz przyszłą emeryturę

Subregion żyrardowski ze wsparciem sejmiku...

Podatek od nieruchomości w górę

Pożyczą brakujące 3 mln złotych

Zachęcają przedszkolaków do czytania książek

Zepsuty mikser zanieś do… szkoły

Mieszkańcy oceniają urzędników

Otwarcie lodowiska tuż tuż

Droższa woda i odprowadzanie ścieków

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA