Zespół And Here’s the Problem zainaugurował MEM. Muzycy przyjechali z warszawskiej Pragi, a wystąpili w składzie: Marcin Borowiak (wokalista, autor tekstów), Eryk Zduńczyk (perkusista) oraz gitarzyści – Jakub Woźniak i Adam Fetko.
– Staramy się grać na koncertach przede wszystkim nasze autorskie piosenki, a jeśli wykonujemy covery to są one dodatkiem, ukłonem w stronę publiczności, by mogła zaśpiewać z nami niektóre piosenki – podkreślają muzycy zespołu And Here’s the Problem. – Gramy rocka, a więc robimy to, co lubimy – dodali zaraz po zejściu ze sceny.

Zespół And Here’s the Problem zainaugurował MEM. Muzycy przyjechali z warszawskiej Pragi, a wystąpili w składzie: Marcin Borowiak (wokalista, autor tekstów), Eryk Zduńczyk (perkusista) oraz gitarzyści – Jakub Woźniak i Adam Fetko. – Staramy się grać na koncertach przede wszystkim nasze autorskie piosenki, a jeśli wykonujemy covery to są one dodatkiem, ukłonem w stronę publiczności, by mogła zaśpiewać z nami niektóre piosenki – podkreślają muzycy zespołu And Here’s the Problem. – Gramy rocka, a więc robimy to, co lubimy – dodali zaraz po zejściu ze sceny. (fot. Joanna Młynarczyk)

Na terenie Hotelu Panorama, w posiadłości Zbiroża pod Mszczonowem odbył się (14.08) festiwal zespołów około rockowych. Na scenie zaprezentowało się pięć młodych zespołów z regionu. Mszczonowski Element Muzyczny to nowa inicjatywa ośrodka kultury.

Pierwszy raz zrobiliśmy koncert dla młodych muzyków, byłam jednak zaskoczona ich niesamowitym graniem, głosami młodych wokalistów – przyznaje Grażyna Pływaczewska, dyrektor Mszczonowskiego Ośrodka Kultury. – Młode zespoły nie mają gdzie się pokazywać, postanowiłam dać im szansę i tak narodził się MEM.

Jak podkreśla, była to bardzo dobra decyzja.

Na przykładzie zespołu Pull The Wire, który wystąpił w roli gwiazdy wieczoru, a który pamiętam z jednej z edycji WOŚP, gdzie młodzi występowali jako początkujący muzycy, widząc jak się rozwinęli, upewniłam się, że udostępniając scenę młodzieży zrobiliśmy dobrze – mówi Grażyna Pływaczewska.

Wszystkie zespoły podczas festiwalu pokazały się z jak najlepszej strony.

Koniec Listopada był świetny, ale występem zespołu AntyRefleks wręcz się zachwyciłam, to był istny żywioł i energia na scenie. Młodzi ludzie zrobili na mnie ogromne wrażenie, a słowa ich autorskich utworów niosły ważne przekazy społeczne – dodaje dyrektor MOK-u.

Ponadto na scenie zaprezentowały się zespoły: Vensfica i And Here’s the Problem.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Karkówka w sosie własnym

Makaron z kurczakiem

Trwają zapisy do III Biegu Radości

Tiramisu

Zdał maturę z języka polskiego w 30 minut

Najwięcej chętnych do pracy w komisji budżetowej...

Międzyszkolna Olimpiada

Gulasz wołowy

Szukają właścicieli skradzionych rzeczy

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA