Nagrody dla nauczyciel

(fot. Pixabay)

Siedemnaścioro pedagogów wyróżniono nagrodą burmistrza, przyznaną z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyplomy i słoneczniki trafiły do nagrodzonych podczas uroczystego otwarcia sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Piekarach.

Nauczyciele i dyrektorzy, którzy szczególnie wyróżnili się w poprzednim roku szkolnym z rąk burmistrza odebrali dyplomy i słoneczniki. Nagrody trafiły do: Hanny Żukowskiej (Szkoła Podstawowa w Bobrowcach), Natalii Czarneckiej (Szkoła Podstawowa w Piekarach), Wioletty Urbańskiej (Szkoła Podstawowa we Wręczy), Moniki Szymanowskiej (Szkoła Podstawowa w Lutkówce), Anny Saiki-Ossowicz (Szkoła Podstawowa w Osuchowie), Małgorzaty Gardzińskiej, Katarzyny Łapińskiej i Beaty Pietrzyk (Szkoła Podstawowa w Mszczonowie), Ewy Osińskiej i Marzena Puchały (Miejskie Przedszkole nr 1 w Mszczonowie). Wyróżniono też dyrektorów: Grażynę Frelik (Szkoła Podstawowa w Bobrowcach), Małgorzatę Sekulską (Szkoła Podstawowa w Piekarach), Małgorzatę Janiszek (Szkoła Podstawowa we Wręczy),

Grzegorza Olczaka (Szkoła Podstawowa w Lutkówce), Urszulę Gowin (Szkoła Podstawowa w Osuchowie), Annę Rusinowską (Szkoła Podstawowa w Mszczonowie) i Katarzynę Podlaską (Miejskie Przedszkole nr 1 w Mszczonowie).

Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej w tym roku odbyły się w Szkole Podstawowej w Piekarach i połączono je z otwarciem nowej sali gimnastycznej. Realizacja inwestycji, dofinansowanej z programu Polski Ład w kwocie prawie 5 mln złotych rozpoczęła się w ubiegłym roku. Budowa nowej sali gimnastycznej z zapleczem magazynowym, szatnią, pokojem socjalnym, gabinetem higienistki, świetlicą i salą lekcyjną kosztowała prawie 8,2 mln złotych. W ramach zadania zmodernizowano też istniejącą część budynku, by dostosować ją do aktualnych warunków technicznych. Utworzono też 22 miejsca parkingowe.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Są jeszcze wolne miejsca dla przedszkolaków

Curry z kurczakiem

Rajd rowerowy z Termami Mszczonów

Zupa serowa

Karkówka w sosie własnym

Makaron z kurczakiem

Trwają zapisy do III Biegu Radości

Tiramisu

Zdał maturę z języka polskiego w 30 minut

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA