Dobre ubezpieczenie powinno być jak dobry sąsiad.

W Skierniewicach od prawie 9 lat funkcjonuje placówka multiagencji ubezpieczeniowej CUK Ubezpieczenia. Zwróciliśmy się do eksperta Pana Piotra Goleni który podpowiada, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie polis.

Jakie są Pana obserwacje odnośnie zakupu ubezpieczeń z perspektywy czasu?

Z uwagi na postępującą cyfryzację dostęp do ubezpieczeń staje się powszechny, jak do innych produktów. Jednak pamiętajmy, że mówimy o bardzo ważnym obszarze w naszym życiu. Z doświadczenia widzę, że dopiero w momencie szkody większość osób przekonuje się, że warto dokładnie przyjrzeć się temu, co i jak ubezpieczamy. To dzięki eksperckiej wiedzy doradcy w placówce możemy porównać nie tylko ceny, ale i zakresy polisy.

Na rynku ubezpieczeń jest wiele ofert, dlatego skorzystanie z usług multiagencji takiej jak CUK Ubezpieczenia jest rozsądnym wyborem. Nasi doradcy w placówce porównają wszystkie dostępne polisy na rynku i wskażą najkorzystniejszą. To duża przewaga bowiem na miejscu klienci mogą dopytać o definicje, niuanse czy programy zniżkowe. Chcemy budować długofalowe relacje, proponując m.in. wsparcie przy wypłacie odszkodowania, czy dopasowując ubezpieczenie do rzeczywistych potrzeb. Wielu naszych klientów dopiero podczas rozmowy z doradcą zdaje sobie sprawę z jakości wcześniejszych polis czy nieubezpieczonych obszarów swojego życia.


Na co powinniśmy zwrócić uwagę, kupując ubezpieczenie?

Przede wszystkim ubezpieczenie należy wybierać mądrze, patrząc ze szczytu góry na szeroką ofertę, a nie przez dziurkę od klucza na skrawek propozycji. Pamiętajmy, że ubezpieczenie powinno być jak dobry sąsiad. On jest zawsze wtedy, kiedy go potrzeba. Niestety coraz częściej obserwujemy, że wielu klientów chce iść drogą na skróty, szukając tylko oszczędności. To błąd, koszy napraw i części drożeją, a w momencie szkody tania polisa nie gwarantuje satysfakcjonujących wypłat.

W ofercie CUK Ubezpieczenia posiadamy oferty wszystkich towarzystw dla wszystkich obszarów ubezpieczeń. Zapewniamy ochronę pojazdów, nieruchomości, życia, NNW dla dzieci i wielu innych. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że bardzo często w cenie niższej niż abonament telefoniczny możemy ubezpieczyć siebie i bliskich na cały rok.

 

Dlaczego warto przyjść do placówki, zamiast kupować zdalnie?

Mamy świadomość, że nowoczesne technologie ułatwiają wiele spraw. Jednak na zakup polisy składa się wiele zmiennych, zdarza się, że podczas wywiadu klienci zdają sobie sprawę o innych obszarach, które nie były ubezpieczone. Doradca wskazuje realne korzyści, kiedy można zaoszczędzić lub sytuacje, w których warto zainwestować i zyskać korzystniejsze warunki ubezpieczenia. Bezpośrednia rozmowa z doradcą jest nieoceniona.


Na terenie kraju funkcjonuje ponad 500 placówek CUK Ubezpieczenia. To Polska firma, która jest na rynku od ponad 20 lat. Placówka CUK w Skierniewicach znajduje się przy ul. Batorego 22 Zainteresowanych zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w soboty w godzinach 10-13. Dla osób wolących pozostać w domu lub spoza terenu gminy kontakt istnieje możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: 787 230 765.

ARTYKUŁ PARTNERA

ARTYKUŁ PARTNERA

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Wygraj VOUCHER na FESTIWAL SZTUKI ILUZJI!

Konferencja Frusto w Sadzie

Walczą o głosy mieszkańców i pieniądze z...

Wciąż są wolne miejsca w przedszkolach

Wakacje z biblioteką

Po paszport do Pruszkowa lub Skierniewic

Sprawdzą, jak mieszkańcy pozbywają się...

Młodzi, zdolni, kreatywni

Półkolonie z WOPR