Wytańczyły udział w mistrzostwach świata

(fot. SKF Fresh)

O siedem medali powiększyła się liczba trofeów wytańczonych przez mszczonowską grupę Fresh. Dziewczyny z seniorskiego zespołu otrzymały powołanie na mistrzostwa świata w Orlando.

Cheerleaderki z grupy Fresh mają za sobą ostatni z cyklu występów w ramach Pucharów Polski. W miniony weekend w Chęcinach dziewczyny wytańczyły siedem medali – dwa złote, trzy srebrne i dwa brązowe.

Zespół Fresh junior zwyciężył w kategorii freestyle pom youth (mini drużyna), a Anna Ziółkowska i Amelia Draniak okazały się bezkonkurencyjne w duet cheer hip hop senior.

Ze srebrnymi medalami z Chęcin wrócił duet Hanna Hanszke i Zofia Ośka (freestyle pom youth), drużyny seniorskie (freestyle pom i cheer Jazz).

Na trzecim stopniu podium stanęły natomiast dwa duety – Maria Sielska i Zuzanna Chuchra (freestyle pom youth) oraz Gabriela Owczarek i Amelia Owczarek (cheer jazz senior). Piąte miejsce zajęła drużyna juniorów młodszych w kategorii pom dance premier oraz duet Weronika Muszyńska i Natalia Chilińska (pom dance premier junior młodszy). Na szóstym miejscu uplasował się natomiast duet Zuzanna Bonowska i Izabela Kalińska (pom dance elite junior młodszy).

Seniorski zespół Fresh w klasyfikacji generalnej cyku Pucharów Polski uplasował się na drugim miejscu w kategoriach: freestyle pom senior drużyna oraz cheer jazz senior drużyna i w rezultacie dziewczyny otrzymały powołanie na World Cup oraz IASF Worlds 2024 w Orlando (USA).

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

W OSP Bobrowce działa dziecięca drużyna...

Bezpłatna mammografia w Mszczonowie

Odkurzacze pionowe Philips – który model...

Ochłoda w cieniu tropików

Czy warto skorzystać z pomocy prawnej przy...

Będą szukać chętnych na mieszkania w...

Rower rządzi!

Wakacyjna Przygoda w Parku Wodnym Suntago!

Pozostał miesiąc na zebranie 15 mln złotych

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA