Ferie na lodowisku i w bibliotece

Uczniowie odliczają dni do rozpoczęcia ferii zimowych. Od 15 stycznia najmłodsi mieszkańcy gminy Mszczonów będą mogli wziąć udział w zajęciach nauki jazdy na łyżwach ma termalnym lodowisku.

Termy Mszczonów, podobnie jak w ubiegłym roku proponują dzieciom i młodzieży z gminy Mszczonów bilety na lodowisko w promocyjnej cenie 2 zł za godzinę. Oferta obowiązuje od 15 do 26 stycznia (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9-15. W cenie biletu chętni będą mogli skorzystać z feryjnej szkółki łyżwiarskiej. Na lodowisku zostaną zorganizowane zajęcia z nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach.

Na pierwszych zajęciach uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, w zależności od poziomu umiejętności i rozpoczną lekcje z przydzielonymi instruktorami – mówi Marcin Szymański, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mszczonowie.

W feryjne weekendy (20-21.01 oraz 27-28.01) w godzinach 16-20 wróci LodoDisco, czyli dyskoteka na lodowisku, którą poprowadzi DJ. Wejście na imprezę będzie płatne zgodnie z cennikiem.

Na feryjne zajęcia zapraszają również pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie i Osuchowie. Wystarczyło zaledwie kilka dni, by listy chętnych do udziału w warsztatach „Balonowe stwory” (15.01), „Budujemy karmnik dla ptaków” (17.01) i „Maski karnawałowe” zostały zamknięte. Uczniowie, dla których nie wystarczyło miejsc na warsztatach mogą skorzystać z gier planszowych (16, 22 i 24 stycznia) lub pograć w bibliotece na XBOX-ie (23 i 26 stycznia).

W bibliotece w Osuchowie od 15 do 18 potrwają Ferie ze Scooby Doo. Na 22 stycznia zaplanowano tam gry na XBOX-ie, a na 24 stycznia – planszówkowanie.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Zgrany zespół to podstawa. "Bobrowianki" dają...

Rzadziej chorujemy

Noc Świętojańska w Kamionie- tam trzeba być!

Dzień Dziecka z otwarciem wystawy prac...

W powiecie żyrardowskim PiS przed PO

,,Bravissimo" Cyrku Safari w Skierniewicach !

Nocna prohibicja w Mszczonowie?

Edukacja z Wojskiem

Pyszny domowy chleb