Szukaj wiosny w… schronisku

Gra terenowa, kiermasz książek i gadżetów dla psów – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników wydarzenia organizowanego przez wolontariuszy schroniska w Korabiewicach. Dochód z imprezy zostanie w całości przeznaczony na utrzymanie zwierząt przebywających w schronisku.

Skompletujcie drużynę - rodzinną, przyjacielską, firmową. Idealna to trzy, cztery osoby. Pozwólcie, że to my wybierzemy dla was nazwę. Chcemy w ten sposób promować nasze schroniskowe psy – zachęcają do udziału w wydarzeniu zaplanowanym na 14 kwietnia wolontariusze schroniska w Korabiewicach.

Gra terenowa „Szukaj wiosny w polu” to zabawa z elementami podchodów dla grup rodzinnych i przyjacielskich oraz dla samotnych wilków. Będą mapy, punkty kontrolne, zagadki i quizy. Dla wszystkich zostaną przygotowane pakiety startowe dla wszystkich, a dla najlepszych, którzy wykażą się największą wiedzą przewidziano nagrody. Gra odbędzie się na terenie schroniska dla zwierząt w Korabiewicach oraz w okolicznych lasach, na łąkach i polach.

Organizatorzy dodatkowo zapraszają na targi odzieży używanej, kiermasz książek i gadżetów dla psów. Będzie też można kupić prace plastyczne, przekazane schronisku przez zaprzyjaźnionych artystów. Dla chętnych przewidziano wycieczki po schronisku z przewodnikiem. Nie zabraknie również zdrowego, wegańskiego poczęstunku.

Udział w wydarzeniu jest płatny (50 zł – bilet dla dorosłego, 30 zł – bilet dla osoby w wieku od 10 do 18 lat, nie płacą dzieci w wieku poniżej 10 lat).

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na zakup karmy dla psów oraz paszy, słomy i siana dla zwierząt gospodarskich. Schronisko ma pod opieką około 350 zwierząt, w tym ponad 200 psów.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Kurczak 5 smaków z miodem

Truskawkowe smoothie

Idealny prezent na Dzień Dziecka

Adoptuj pszczołę !

Rowerem przez Mazowsze

Chłodnik litewski

Muffiny jajeczne

Są jeszcze wolne miejsca dla przedszkolaków

Curry z kurczakiem

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA