Po raz drugi ścięła włosy w ramach akcji

(fot. KPP Żyrardów)

St. sierż. Katarzyna Rynkiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie ścięła włosy, by oddać je kobietom po chemioterapii. Policjantka już po raz drugi wspiera fundację Rak’n’Roll.

Katarzyna Rynkiewicz na co dzień służy w żyrardowskiej komendzie jako policjantka do spraw wykroczeń. – Jest znana z tego, że nie przejdzie obojętnie obok ludzkiej tragedii i osób w potrzebie – mówi sierż. Patrycja Sochacka z KPP w Żyrardowie. – Nie tylko w służbie, ale i w życiu codziennym pomaga chorym i potrzebującym.

Policjantka już po raz drugi przystąpiła do programu „Daj włos!”. Po raz pierwszy ścięła włosy w ramach akcji w 2020 roku.

Program "Daj Włos!" to odpowiedź na jedną z ważniejszych potrzeb chorych - możliwość pozostania sobą. Dobrze dobrana peruka sprawia, że kobiety po chemioterapii mogą poczuć się lepiej i odzyskać siłę w przechodzeniu przez raka. Fundacja Rak’n’Roll od 11 lat pomaga kobietom w trakcie chemioterapii wyglądać dobrze - w programie „Daj Włos!” otrzymują one peruki bezpłatnie, z włosów przekazanych od innych kobiet.

Aby oddać włosy, należy pamiętać, że muszą mieć 35 cm lub więcej, mierzone przed zapleceniem warkoczy. Włosy nie mogą być farbowane. Pakowane do wysyłki muszą być suche.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Kurczak 5 smaków z miodem

Truskawkowe smoothie

Idealny prezent na Dzień Dziecka

Adoptuj pszczołę !

Rowerem przez Mazowsze

Chłodnik litewski

Muffiny jajeczne

Są jeszcze wolne miejsca dla przedszkolaków

Curry z kurczakiem

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA