Poznaj swoje prawa w szkole

W piątek (26.04) nie tylko młodzi mieszkańcy Mszczonowa będą mogli spotkać się i porozmawiać z najpopularniejszym prawnikiem na TikToku – Marcinem Kruszewskim, autorem książki „Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole”.

– Prawo to moja pasja, i chcę się z nią dzielić z wami. Dlatego stworzyłem największy kanał o prawie w Polsce – pisze o sobie Marcin Kruszewski.

„Podczas lekcji skonfiskowano twój telefon? Nauczycielka od fizyki każe ci wyciągnąć kolczyk z nosa pod groźbą uwagi? A może z powodu gadania na lekcji ukarano cię jedynką z matmy? Być może nie wiesz, ale nic z tego nie jest legalne! Marcin Kruszewski, prawnik i twórca profilu Prawo Marcina, nie pozwoli, by brak wiedzy wpakował cię w kłopoty. A wszystko to w przystępnej i zrozumiałej formie, dalekiej od podręcznikowego stylu, który znasz ze szkolnej ławki” – tak książkę „Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole” reklamuje wydawca.

To właśnie o tej publikacji mieszkańcy Mszczonowa będą mogli porozmawiać z autorem już w najbliższy piątek (26.04) o godzinie 16 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Szkolna 3).

– Na spotkanie zapraszamy nie tylko uczniów, ale też nauczycieli, rodziców i wszystkich zainteresowanych twórczością Prawa Marcina – zachęcają organizatorzy.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Wygraj VOUCHER na FESTIWAL SZTUKI ILUZJI!

Konferencja Frusto w Sadzie

Walczą o głosy mieszkańców i pieniądze z...

Wciąż są wolne miejsca w przedszkolach

Wakacje z biblioteką

Po paszport do Pruszkowa lub Skierniewic

Sprawdzą, jak mieszkańcy pozbywają się...

Młodzi, zdolni, kreatywni

Półkolonie z WOPR