Trwają zapisy do III Biegu Radości

Finał „Mam talent”, III Bieg Radości, gry, konkursy – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają nie tylko na najmłodszych podczas gminnego Dnia Dziecka, imprezy, która odbędzie się 2 czerwca na boisku „Relax” Radziwiłłów.

Przygotowania do wydarzenia rozpoczęły się w Bartnikach już dwa miesiące temu. Stowarzyszenie Seniorów „Promyk” wspólnie z wszystkimi mieszkańcami, rodzicami, organizacjami pozarządowymi, samorządem, grupami nieformalnymi, corocznie starają się, aby razem z dziećmi spędzić ten czas.

W tym roku wśród atrakcji znalazł się m.in. finał „Mam talent”, dmuchańce, gry, konkursy i zabawy, strefa strażacka, motocykle i auta. 

– To duża impreza, w ciągu dnia na boisku „Relaxu” pojawia się nawet około tysiąca osób. W Biegu Radości (na 3 km) bierze udział od 80 do 100 osób – wylicza Aleksandra Kostrzewa, wiceprezes Stowarzyszenia Gospodyń i Gospodarzy w Bartnikach.

Chętni wciąż mogą zapisać się do III Biegu Radości, ale lepiej nie zwlekać z wypełnieniem formularza (

https://forms.gle/FHkAmXQXD5hher1F8). Zaledwie dwa dni po tym, jak ruszyły zapisy organizatorzy pisali: „Kochani mamy już 30 zgłoszeń na III Bieg Radości. Nie czekajcie do ostatniej chwili, przypominamy liczba darmowych pakietów startowych jest ograniczona”. Te otrzyma pierwszych 100 osób.

Organizatorami biegu są strażacy z OSP w Bartnikach. Mogą w nim wystartować zarówno dzieci, jak i dorośli. Niepełnoletni muszą mieć jednak zgodę opiekuna. Zgodnie z regulaminem, zgłoszenia będą przyjmowane do 26 maja.  Rejestracja uczestników w dniu imprezy rozpocznie się o godzinie 10.30. Po rozgrzewce zawodnicy ruszą w trzykilometrową trasę o godzinie 11.30 (biuro zawodów - Grabina Radziwiłłowska – skrzyżowanie ulic Małej i Dużej)

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Konferencja Frusto w Sadzie

Walczą o głosy mieszkańców i pieniądze z...

Wciąż są wolne miejsca w przedszkolach

Wakacje z biblioteką

Po paszport do Pruszkowa lub Skierniewic

Sprawdzą, jak mieszkańcy pozbywają się...

Młodzi, zdolni, kreatywni

Półkolonie z WOPR

Liczą na tańszy prąd dla gminy