Są jeszcze wolne miejsca dla przedszkolaków

Trwa rekrutacja uzupełniająca w przedszkolach, punktach przedszkolnych i oddziałach przedszkolnych w podstawówkach działających na terenie gminy Mszczonów.

Po pierwszym naborze w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Mszczonowie zostało jeszcze 10 wolnych miejsc. Punkt przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Piekarach dysponuje 5 miejscami, a oddział przedszkolny w tej placówce – 1 miejscem. Wolnych miejsc nie ma natomiast zarówno w oddziale, jak i punkcie przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Bobrowcach. Czworo dzieci może jeszcze zostać przyjętych do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Lutkówce.

Najwięcej wolnych miejsc po pierwszej rekrutacji pozostało we Wręczy. Do punktu przedszkolnego może zostać przyjętych jeszcze 11 dzieci, a do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej – 15. Jedno wolne miejsce jest w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Osuchowie.

Publiczne Przedszkole „Bajkowa Kraina” w Mszczonowie ma jeszcze dwa wolne miejsca.

Rekrutacja uzupełniająca rozpoczęła się w poniedziałek, 20 maja i potrwa do 29 maja. 6 czerwca komisje do godziny 14 komisje rekrutacyjne w placówkach podadzą do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i tych niezakwalifikowanych. Do 12 czerwca rodzice (opiekunowie) będą mieli czas na potwierdzenie tego, że ich dziecko będzie uczęszczało do wybranej placówki.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Konferencja Frusto w Sadzie

Walczą o głosy mieszkańców i pieniądze z...

Wciąż są wolne miejsca w przedszkolach

Wakacje z biblioteką

Po paszport do Pruszkowa lub Skierniewic

Sprawdzą, jak mieszkańcy pozbywają się...

Młodzi, zdolni, kreatywni

Półkolonie z WOPR

Liczą na tańszy prąd dla gminy