Magazyny energii z dofinansowaniem dla mieszkańców

Mieszkańcy gminy Mszczonów zainteresowani montażem magazynu energii dla domowej fotowoltaiki z 85-procentowym dofinansowaniem mają czas do końca czerwca na zgłoszenie się do ratusza. O szczegółach programu urzędnicy opowiedzą podczas spotkań informacyjnych.

Projekt, który będzie realizowany przez gminę jest skierowany do mieszkańców, którzy mają już panele fotowoltaiczne oraz tych, którzy zamontują je do końca czerwca. Zapisy przyjmowane są w urzędzie miejskim w Mszczonowie (pok. nr 30). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 46 858 28 33 lub 46 858 28 36.

Na przyszły tydzień zaplanowano spotkania informacyjne, podczas których mieszkańcy będą mogli szczegółowo zapoznać się z kwestiami prawno-organizacyjnymi, finansowymi oraz z zasadami uczestnictwa. Urzędnicy odpowiedzą na pytania zainteresowanych w środę, 5 czerwca o godzinie 17 w Mszczonowskim Ośrodku Kultury (ul. Warszawska 33) i 6 czerwca o godzinie 17 w świetlicy przy Szkole Podstawowej w Osuchowie (ul. Szkolna 1).

Gminny nabór wniosków o dofinansowanie jest prowadzony w ramach działania 2.3 Odnawialne Źródła Energii w ramach Funduszy Europejskich dla Mazowsza na lata 2021-2027. Pierwszy etap przyjmowania zgłoszeń odbył się już w marcu. Z dofinansowań będzie mogło skorzystać 150 osób. 

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Konferencja Frusto w Sadzie

Walczą o głosy mieszkańców i pieniądze z...

Wciąż są wolne miejsca w przedszkolach

Wakacje z biblioteką

Po paszport do Pruszkowa lub Skierniewic

Sprawdzą, jak mieszkańcy pozbywają się...

Młodzi, zdolni, kreatywni

Półkolonie z WOPR

Liczą na tańszy prąd dla gminy