Wakacje z biblioteką

Bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mszczonowie i filii w Osuchowie, jak co roku przygotowali na wakacje wiele atrakcji dla dzieci. Wszystkie zajęcia odbędą się w lipcu.

Najmłodsi czytelnicy w pierwszym miesiącu wakacji będą mogli wziąć udział w trzech różnych wtorkowych warsztatach. Na 2 lipca zaplanowano zajęcia pod hasłem Obraz String Art – obraz z nici 3D. Tydzień później zainteresowani będą mogli przygotować łubianki na owoce dekorowane metodą decoupage. We wtorek, 16 lipca natomiast warsztatowicze zrobią zakładki do książek. Wszystkie zajęcia rozpoczną się o godzinie 11. Na warsztaty będą obowiązywały zapisy, bo jak przekonują organizatorzy, zawsze na zajęcia jest dużo chętnych, a grupa może liczyć nie więcej niż 25 osób.

Na 11 i 12 lipca zaplanowano też przedstawienia teatru Kamishibai na świeżym powietrzu na terenie przylegającym do budynku szkoły.

Dodatkowo przez całe wakacje w bibliotece będą dostępne: Xbox, komputery, gry planszowe, mangi i komiksy. Dla młodszych zarówno w lipcu jak i sierpniu przygotowano akcję „Budujemy miasto z klocków Lego” na podstawie książek z bibliotecznych zbiorów.

Będzie też „Biblioteka na leżaku” – zapowiadają organizatorzy. – W pogodne dni wystawiamy przed bibliotekę leżaki, stoliki i książki z bookcrosingu. Zapraszamy mieszkańców na spędzanie wolnego czasu z nami. Zorganizujemy słodkie przekąski, owoce i napoje.

W bibliotece w Osuchowie zaplanowano zajęcia plastyczno–literackie „Narysuj bohatera książki”. Będą to zajęcia na podstawie wybranych fragmentów literatury dla dzieci i młodzieży.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

W OSP Bobrowce działa dziecięca drużyna...

Bezpłatna mammografia w Mszczonowie

Odkurzacze pionowe Philips – który model...

Ochłoda w cieniu tropików

Czy warto skorzystać z pomocy prawnej przy...

Będą szukać chętnych na mieszkania w...

Rower rządzi!

Wakacyjna Przygoda w Parku Wodnym Suntago!

Pozostał miesiąc na zebranie 15 mln złotych

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA