Umowa przedłużona

Klub sportowy Mszczonowianka w kolejnym sezonie będzie kontynuował współpracę zdotychczasowym Sponsorem Głównym Akademii KS Mszczonowianka – firmą Corning. Uroczyste podpisanie kolejnej umowy odbyło się we wtorek 25 czerwca w Mszczonowie.

Corning – obecny w Mszczonowie od 2022 r. globalny lider w produkcji światłowodów – aktywnie angażuje się w życie miasta i lokalnej społeczności.  W Mszczonowie firma produkuje włókno światłowodowe i zatrudnia już ponad 300 osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiety na stanowiskach operatorów produkcji, techników, magazynierów i inżynierów. Spotkanie władz miasta i klubu z przedstawicielami Corning odbyło się 25 czerwca w Mszczonowie i wzięli w nim udział: dyrektor fabryki Corning – Mariusz Bielawski, a także przedstawiciele KS Mszczonowianka: Andrzej Czeremurzyński, Wiesław Wilczyński – wiceprezesi oraz Włodzimierz Radkiewicz – sekretarz klubu.

Podpisanie ubiegłorocznej umowy z Corning, firmą o globalnym zasięgu i rozpoznawalności, było dla nas ogromnym podwodem do dumy. Teraz cieszymy się jeszcze bardziej, bo Corning zdecydował się kontynuować współpracę. Wsparcie firmy będzie miało nieocenione znaczenie dla rozwoju naszego klubu, a w szczególności Akademii KS Mszczonowianka, która rozwija piłkarskie talentymówi Wiesław Wilczyński, wiceprezes klubu.

Corning zapewnia stabilność nie tylko swoim pracownikom, ale również partnerom biznesowym. Nawiązując w zeszłym roku współpracę z KS Mszczonowianka, zakładaliśmy, że nie będzie to jednorazowa przygoda, a dłuższa współpraca, która przyniesie wymierne korzyści klubowi oraz trenującej w nim młodzieży. Cieszę się, że te zamierzenia udało się dziś zrealizować i że Corning będzie nadal grał z Mszczonowianką! – dodaje Mariusz Bielawski, dyrektor fabryki Corning w Mszczonowie.

Umowa o współpracy została podpisana na sezon 2024/2025, a logo firmy pojawi się m.in. na strojach meczowych wszystkich drużyn młodzieżowych KS Mszczonowianka.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

W OSP Bobrowce działa dziecięca drużyna...

Bezpłatna mammografia w Mszczonowie

Odkurzacze pionowe Philips – który model...

Ochłoda w cieniu tropików

Czy warto skorzystać z pomocy prawnej przy...

Będą szukać chętnych na mieszkania w...

Rower rządzi!

Wakacyjna Przygoda w Parku Wodnym Suntago!

Pozostał miesiąc na zebranie 15 mln złotych

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA