Drugie miejsce UKS Trójka [zdjęcia]

10 kwietnia 2016Przeczytaj Artykuł

Przez trzy dni blisko 250 zawodniczek i zawodnikw rywalizowało w XVI Międzynarodowym Turnieju Koszykwki Dziewcząt i Chłopcw z rocznika 2002 o Puchar Prezesa Aqua. W turnieju dziewcząt zwyciężył MUKS Bydgoszcz, ktry po dramatycznym meczu finałowym pokonał Trjkę Żyrardw 36:34. W turnieju chłopcw bezkonkurencyjna była drużyna Novum Bydgoszcz. Gospodarze, młodzi koszykarze z Żyrardowa, zajęli czwarte miejsce. Skład drużyny dziewcząt: Paula Tkacz, Julia Tryc, Patrycja Dąbrowska, Gabriela Sosińska, Olga Sieczka , Roksana Choła, Magdalena Szwed, Kalina Kuran, Zofia Grzegorzewskka, Aleksandra Mitroowska, Natalia Wnuk, Barbara Sujka, Hanna Kierzkowska, Paula Gmurek. Trenerzy: Dominika Sztąberska i Bartosz Słomiński. Skład drużyny chłopcw: Olaf Purzycki, Krystian Śnieg, Mikołaj Zieliński, Jakub Chechłacz, M. Karda, Grzegorz Aronowski, Daniel Karmusik, Piotr Wińkowski, Łukasz Szymański, Aleksander Jano, Jakub Liszewski, Maksymilian Grzelecki, Eryk Gąsiński. Trener: Jakub Markowski. Więcej o turnieju w kolejnym wydaniu ,,Głosu Żyrardowa i Okolicy''. Teraz zaś zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Tekst i fot. Tomasz Imiński