Żyrka sprawdziła formę Widzewa [zdjęcia]

23 stycznia 2016Przeczytaj Artykuł

Piłkarze Żyrardowianki Żyrardw rozpoczęli cykl zimowych spotkań kontrolnych. W sobotę, 23 grudnia, drużyna prowadzona przez Aleksandra Majić'ia przegrała z Widzewem Łdź 1:2. Mecz rozegrany został na sztucznej murawie w Łowiczu. Grano 3 x 35 minut. Śliska murawa utrudniała obu drużynom szybką grę. Większość akcji toczyła się w środkowej strefie boiska. Gola dla żyrardowskiego zespołu zdobył Piotr Cudny, ktry grał ostatnio w Hutniku Warszawa. Niewykluczone, że zawodnik ten zasili zespł Żyrardowianki. - To był bardzo pożyteczny dla nas sparing z wymagającym rywalem ocenił Piotr Szewczyk, drugi trener Żyrardowianki. - Za tydzień gramy w Żyrardowie z Oskarem Przysucha. RTS Widzew Łdź Żyrardowianka Żyrardw 2:1 (0:0, 0:0). Bramki: 0:1 - Piotr Cudny (85), 1:1 - Marcin Pieńkowski (84), 1:2 - Damian Marcioch (97). Żyrardowianka: Stawiarski - Grajek, Chukwuemeka, Wjcik, Koziarski, Cudny, Łukawski, Dylewski, Kubiak, Marusiak, Ulfik oraz Pakos, Tyszkiewicz, zawodnik testowany 1 , Bajurski,Wydrzyński, zawodnik testowany 2, Nalej. RTS Widzew: I tercja: Sokołowicz Tlaga, Dudała, Bargieł, Gromek Budka, Rodak, Bończak, Strus Zawodziński Bondara, II tercja: Reszka Tlaga (56' Bartos), Rodak, Czaplarski, Milczarek Budka (56' Kralkowski), Kozieł, Kaczyński, Bartosiewicz Zawodziński (56' Pochyba) Kowalczyk, III tercja: Choroś Bartos, Polit, Dudała, Fornalczyk Kralkowski (86' Pochyba), Marcioch, Wielgus, Puchalski Kaczyński (86' Bondara) Pieńkowski. Tekst i fot. Tomasz Imiński