Trenig piłkarski online? Czemu nie!

Trenig piłkarski online? Czemu nie! (fot. facebook.com/AkademiaPilkarskaZyrardow)

Kolejny dzień bez wychodzenia z domu. Przybywa kilogramów i rośnie słupek przygnębienia. Żyrardowscy instruktorzy nie dają się koronawirusowi, przechodzą online - nieodpłatnie. Szczegóły na ich profilach społecznościowych. Dodają: – Razem przetrwamy ten czas!

– Razem przetrwamy ten czas! Endorfiny wspomogą nasz układ nerwowy nadszarpnięty sytuacja w Polsce i na świecie – zachęca na Facebooku, tancerka, szefowa szkoły tańca Espaniola, Aleksandra Długosz-Bidzińska.
Na profilu społecznościowym EspaniolaOnLine zatańczyło ostatnio 500 osób!


fot.facebook.com/espaniola.taniec


Między łóżkiem, a kaloryferem

A może chcieliście zatańczyć swoim ciałem bardziej emocjonalnie? A może nawet twerk, ale się wstydziliście. Okazja, aby spróbować bez wychodzenia z czterech ścian. Tancerka Ula Zaniewska zaprasza na na fitness z elementami twerku.


– Pierwszy tydzień ćwiczeń online za nami - było super. Dziękuję... prawie za nami … Zapraszam dzisiaj o 20:00 na ostatni trening w tym tygodniu. Nadawała do Was Ula ze studia MIĘDZY ŁÓŻKIEM A KALORYFEREM – napisała na profilu Emocje w ruchu.

fot. facebook.com/emocjewruchu

Domowy trening piłkarski

Trudno sobie wyobraził trening piłkarski w domu, a jednak. Akademia Piłkarska Żyrardów na swoim profilu społecznościowym prowadziła online.

– Jak niedziela to musi być trener Michał Skorupiński – czytamy w komentarzu.

fot. facebook.com/AkademiaPilkarskaZyrardow


Zachęcają swoich odbiorców do nagrywania filmików i wrzucania, bo na koniec będzie zmontowany video z udziałem wszystkich zaangażowanych. Na koniec dopisek: – #zostanwdomu.

Siłka transmituje


Siłownia Silver Gym, jak i inne są zamknięte, ale jej instruktorzy nie rezygnują. Na profilu społecznościowym dostępne są transmisje.


– Teraz popracujemy nad pośladkami i dolnymi partiami ciała – mówi instruktorka Power Baba.


fot. facebook.com/Silver-Gym


Jutro (23.03) o godzinie 19 startuje z - Wypocinami Online. Transmisja na profilu społecznościowym Power Baba


– Potrzebne będzie KRZESŁO, woda, ręcznik i mata. Przygotuję dla Was zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych na każdą partię. Można go nazwać Treningiem Funkcjonalnym – czytamy.

Czas przymusowej kwarantanny jest trudny dla miłośników sportu, ale przede wszystkim klubów sportowych. Powstała nawet akcja internetowa – nie rezygnuj z karnetu. Może w ten sposób uratuje to kluby przed zamknięciem.


 

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2222 sekundy